Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a sok taktikázás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a sok taktikázás (leginkább) a nők részéről?

Figyelt kérdés

Ez a "most elérhetetlennek mutatom magam", "most kicsit kacérkodom vele", "most nem keresem", "most közvetlen vagyok vele", "most előadom, hogy nem érdekel" és hasonlókra gondolok.


Jó párszor volt, hogy így csinált a csaj, én meg "hát jó, akkor hagyjuk, következő", másik csaj nem csinálta ezt, összejöttem vele, aztán vagy az előző lány, vagy a barátnője elmondta, hogy mennyire durván belém volt esve.


Ekkor rákérdeztem, illetve ha a barátnőjétől tudtam meg, akkor mondtam neki, hogy kérdezze meg a lányt, hogy mi volt ez meg az az eset, mikor hirtelen ilyen ridegnek és elérhetetlennek, elutasítónak mutatta magát.


Vagy nem tudtak rá válaszolni, vagy az volt a válasz, hogy "azt hittem így jobban foglak érdekelni".


Mondtam, hogy "remélem azzal tisztában vagy, hogyha nem csinálod ezt lehet, hogy veled lennék nem pedig a mostani barátnőmmel."


Persze erre sem jött válasz.


Szóval lehet, hogy néhány alacsony önbecsülésű fiúnál bejön ez, meg azt gondoljátok, hogyha a Joy meg tököm tudja milyen csajmagazin megírja, hogy így kell viselkedni, akkor biztosan működik, a saját és ismerőseim példájából kiindulva bátran mondhatom...a fiúk 90%-ánál nem jön be.


2012. nov. 11. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi válasz?:O Alig várom már én is a válaszokat:)
2012. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak tényleg ez jön be, és magukból kiindulva azt hiszik, h nekünk is.
2012. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pl órákat görcsölök azon, hogy két naponta elmerjek küldeni neki egy sms-t, mert félek azt hiszi, túl rámenős vagyok.. Volt, hogy ismerkedős fázisban egész este egy buliban nem mentem oda hozzá, mert attól féltem leégetem a barátai előtt, hogy nyomulok.. Valószínűleg nem volt igazam, de én ilyen típusú nő vagyok, aki túl komplikálja a dolgokat.. Nekem pl segítenek olyan apró dolgok, hogy az sms-be oda írja a végére, hogy örülök, hogy írtál, mert akkor tudom, nem veszi zaklatásnak.. stb
2012. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbálják előadni, hogy ne az legyen rájuk mondva, hogy könnyűvérűek, aztán jön egy "paraszt", aki ugye a saját viselkedésével egy szintén elérhetetlen kihívást jelent nekik, és mikor pofára esnek egyre jobban félnek, és ha nem találja meg azt, aki normális, akkor idővel ez egyre rosszabb lesz.


Egyszerű pszichológia; az embernek mindig az kell, amiért akár egy kicsit is meg kell küzdeni. Erről persze nincs fogalmuk, és nem tudják hol a határ.

2012. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert hülyék. Magukból indulnak ki és azt hiszik, hogy ez fordítva is működik. A forever alone szerencsétleneknél talán igen, de akinek van egy kis önbecsülése, az elhajtja az ilyet a francba.

Remélhetőleg tanulnak az esetből és legközelebb nem adják elő az elérhetetlent.

2012. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan már, és amikor itt egymást túllicitálva írjátok, hogy játsszátok meg az agyatokat, legyetek bunkók, lenézők, nem törődöm típusok az mi a franc? :DDD

Álszent bagázs...

2012. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért, mert az a nőknek bejön. A férfiaknak viszont kevésbé.
2012. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem adják könnyen magukat akkor hülyék, ha könnyen adják akkor meg ribancok. Amúgy Én csináltam már ezt annál a fiúnál aki engem érdekelt, de nem foglalkozott velem, és láss csodát...Rögtön érdeklődik irántam. Te olyan típus lehetsz, aki várja hogy a sült galamb a szájába repüljön, mert belehalna ha tennie kéne egy lányért. De vannak olyanok, akiknek beindul a vadászösztön, ha nem kapják meg rögtön amit akarnak. Most nem arról van szó, hogy hónapokig húzni a dolgot...
2012. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, van egy arany középút. Ha egyből az ágyába ugrasz a pasinak, akkor ribanc vagy. Ha viszont csak egyértelműen kimutatod, h tetszik neked, akkor nem vagy az.
2012. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!