Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz ha 17 éves létemre csókolóztam egy 40 éves válófélben lévő férfival?

Figyelt kérdés
Ráadásul én nem bánnám ha lenne folytatása is...
2012. nov. 11. 15:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
8%
Neked nem ciki. A pasinak viszont übergáz.
2012. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Így hogy kiskorod óta ismer még gázosabb... ez egy pedofil perverz állat aki arra gerjed hogy látott téged felnőni és most jól meg is dug.. hülye vagy ha belemész.
2012. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Elolvastam a kommentedet is. Így az én értékítéletem szerint nem ciki. Miért bűn az,ha valaki egyszerűen élvezni akarja az életet.Ahogy Angliában mondanák,nem a viktoriánus korban vagyunk már. Lehet,hogy ezért a kommentért egyesek utálni fognak,de nem érdekel.Inkább szexelj,mint mondjuk drogozz,vagy tök részegre idd magad. Az embernek szüksége van egy kis örömre is az életben.Persze az lenne jó,ha megtalálnád az igazit.
2012. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy gáz. A lényeg, hogy mindketten ugyanazt akarjátok a kapcsolattól, ne mást, mert akkor lehet a probléma. De ez nem korkülönbség-függő, ez éppúgy igaz két 25 éves közti kapcsolatra is. Szóval hajrá, a sok irigy/konzervatív, szemellenzős, magyaros agyú b.rommal meg nem kell foglalkozni.


(Aki meg pedofilozik itt, attól nemhogy az érettségijét, de az ötödikes általános iskolás bizonyítványát is bevonnám. Tudatlan f.sz.)

2012. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Végre valaki aki nem csak leszól...köszönöm :-)
2012. nov. 13. 12:43
 16/25 anonim ***** válasza:
69%
(Zárójelben megjegyzem: az itt fröcsögők nagy bálványai, mindenféle film- meg popsztárok, azok persze semmit sem rontanak az ázsiójukon, ha egy 20 évvel fiatalabb/idősebb partnerrel vannak együtt. Aztán a világirodalom is televan nagy korkülönbségű kapcsolatokkal, lásd A szerető című művészfilmet vagy a Szerelem a kolera idején-t. Pf. Hagyjuk is, mert csak felk.rom magam az átlagmagyar közgondolkodáson.)
2012. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%
Az átlagmagyar közgondolkodásra amúgy jellemző, hogy 56 %-on áll a népszerűsége annak a válaszadónak, aki rajtam kívül még azt írta, hogy nem gáz.
2012. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%

Te inkább csak az elszenvedője vagy ennek a felettébb non-szensz történetnek.

Ha nem akarod, hogy csak kihasználjanak (értsd: megdugnak a friss 17 éves testedért, de amúgy sz@rnak a lelki világodba) akkor sürgősen fejetsd el ezt a "kapcsolatot".


Tini p!csák: jöhet a lepontozás.

2012. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hé, a #11 válaszomat miért pontoztátok le??! Csak annyit mondtam, hogy nem a csajszinak ciki, hanem a 40 éves faszinak, hogy fiatalokon köszörüli a nyelvét...
2012. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

A kérdésből is látszik hogy mennyire gyerek vagy még.

Mert ha nem lennél az szrnál rá hogy mi milyen és nem itt várnád a megnyugtatást hogy milyen nagyon normális dolog ez.


Mert egyébként rohadtul nem az. De nyugi én is ezt csinálom - ok mondjuk te olyannal aki látott felnőni ami picit furább.

Csak közted és köztem még az az orbitális különbség hogy én nem várok megerősítést arról hogy ciki-e vagy nem ciki amit csinálok, mert ha nekem jó akkor jó, mondjuk nem fogok nyilvánosságra hozni, de amíg mindketten jól érezzük magunkat addig így fog menni.


Csak ne akarj sose többet mint amit ő akar, mert akkor már érzelmileg fogsz sérülni ami retek vacak...

2012. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!