Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz ha 17 éves létemre csókolóztam egy 40 éves válófélben lévő férfival?

Figyelt kérdés
Ráadásul én nem bánnám ha lenne folytatása is...
2012. nov. 11. 15:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha véleményt kérdeztek akkor nem értem miért kell minden olyan véleményt lepontozni ami nem tetszik ez baromi gyerekes. A válaszom attól még hasznos volt, hogy nem tetszik egyenesek...
2012. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
jóváteheted, ha velem folytatod, én nem vagyok válófélben se meg ilyesmi, jobban járnál velem, mint aki meggondolatlanul összeáll valakivel aztán elválik
2012. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

IGEN!!!!


Csak nem az apád volt az??

2012. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Az utolsónak gratulálok...
2012. dec. 6. 11:16
 25/25 anonim ***** válasza:
A szerelemben nem számít a kor. Ha te így szereted, akkor elfogadja az aki szeret téged.
2013. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!