Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy minden rendben legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy tűnik hogy a pasim legjobb barátja belém zúgott. Olyan progikra hív ahol a barátom nincs is ott de akkor is azt akarja hogy el menjek, célozgat arra hogy smárolni akar velem meg ilyenek. Mi a fenét csináljak most?

2012. nov. 11. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele, és egyértelműen mondd meg neki, h nem akarsz kettesben lenni vele, és ne is célozgasson. Ha nem utasítod el határozottan, egyre nehezebb lesz levakarni.
2012. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt már rég elmondtam volna a barátomnak, h tudja kit is nevez "legjobb havernak". Nem tudom, h te miért nem szóltál neki erről, mivel tök jogos lenne, hisz a barátod spanja veled akar kikezdeni, miközben "legjobb barátnak" vallja magát... Gáz...
2012. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*Mármint nem az gáz h nem mondtad még meg, hanem a srác!
2012. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha bejön a srác, akkor tarts több vasat a tűzben, ha nem, akkor küldd el a pics@ba, és ne menj el a programjaira :D
2012. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!