Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megdugtam egy 32 éves nőt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugtam egy 32 éves nőt! Szeretné, hogy összejárjunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap,teljesen véletlenül akadtam össze vele itt a faluba.

Nincs férje,se családja. Én kint az utcán toltam a motorom mert kifogyasztottam az üzemanyagot.Régről ismerjük egymást,ő meg ott kóborolt a környékemben és hozzám vágódott.Beszélgetünk,és áthívott magához dumálni. Én belementem,mert tök jó fej,és szép nő. Nem mondom,de magamban kívántam őt.Lehet látta is rajtam.Beszélgetünk hosszasan,és megcsókolt. Én vissza csókoltam, és kérdezte,hogy akarom e? Mondtam,igen! És megtörtént, én szűz voltam, de egy élmény volt.Kérdezte,hogy van e barátnőm,mondtam nincs, és mondta,hogy összejárhatnánk.

Én azt mondtam,hogy majd megbeszéljük...

Szívesen lennék vele partner,de alig van időm, traktorosnak tanulok és gyakorlatokat végzek kint a földeken..Esetleg hétvégenként tudnám ..

Srácok ti belemennétek? Komoly válaszokat várok..

18/F


2012. nov. 11. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye ilyesminek. De ha mégis...Mint a huzat! :)
2012. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hááát, én még csak 16 vagyok és nem nagyon akarnék egy felnőtt nővel járni... Jól tetted, hogy megdugtad, de én nem járnék vele.
2012. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Ritka igénytelen egy nő lehet. Alapból mi az, hogy rácuppan egy majdnem gyerekre?? Nem szégyelli magát?

A helyedben kerülném. Nem véletlenül nem kell ő a kutyának sem.

2012. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem járni akar.

Csak partner lenni, érted szexpartner.


Normális nő,okos, végül is én is akartam,szóval akkor én is egy szutyok vagyok. De ezt nem bántam meg.

Lehet még se kéne,majd további dolgokat terveznem vele.

2012. nov. 11. 16:14
 5/17 anonim ***** válasza:

Már hogy lennél szutyok?


Nincs a 18 éves srác, aki kihagyta volna.

A nő az, aki nem a korának megfelelően viselkedett. És nem, ő nem okos, ha okos lenne kellene azoknak is, akik vele egykorúak, vagy idősebbek. Nem csak egy gyereknek.

Az pedig, hogy szűz sráccal feküdt le megint csak az igénytelenségére utal. Azzal kellene először lefeküdni, akit szeretsz.


Na meg szexkapcsolatot ajánlani egy ilyen fiatal srácnak??? Komolyan nem szégyelli ez magát?

Szerinted hányan járnak hozzá?

2012. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem véletlen,h nincs senkije.
2012. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Ez kérdés?


Dugd meg még jópárszor!

2012. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Élvezzétek az életet, 1x éltek :D


Mit veszíthetsz? Kölcsönösen jó mindkettőtöknek :D

2012. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ha az én fiammal ezt művelné egy ilyen kiégett vénség, mert hozzád képest az, hát nem sok szép szavam lenne hozzá.
2012. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
dugd meg, használd amíg lehet :D
2012. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!