Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? muszáj lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? muszáj lenne beszélnem vele :S

Figyelt kérdés

Szeretek egy lányt...

Nehezen tudom elfogadni azt hogy hiába hívtam el valahova, hiába próbáltam vele egy kapcsolatot kiépíteni, ő magyarázat nélkül, burkoltan nemet mondott, pedig mikor megismertem úgy tűnt (legalábbis nekem) hogy ebből lehet valami de nem tudom hogy én rontottam e el és ha igen akkor hol.

Szeretnék vele találkozni hogy megbeszéljem vele de hiába írtam neki, ugyan az a szöveg hogy nem ér rá, más dolga van. Nem hiszek abban hogy őszinte lenne velem ha levélben mondanám el amit gondolok...

Minden nap eszembe jut és muszáj lenne beszélnem vele de sajnos nem hajlik erre a dologra. :S

De így nem tudom lezárni ezt a dolgot.



2012. nov. 11. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
"Szeretek egy lányt... " Majd elmúlik...
2012. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem múlik el. 3 hónapja nem láttam és így is mindig ő jár a fejemben bárhol vagyok, bármit csinálok.
2012. nov. 11. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

hány éves vagy??

14 évesektől hallani ilyen dumát.

kicsit komolyodj meg. Miért foglalkozol egy olyan csajjal aki lesz@r téged (csúnyán mondva).

Rabolod a saját idődet, szadizod magad mindezt a semmiért.

Talán olyan csajokkal kellene foglalkoznod, akik érdeklődnek.

Azt h te nem tudsz lezárni egy olyan kapcsolatot ami még el se kezdődött (mert el akartad csak hívni), az megint az éretlenséged mutatja.

Korai egy barátnő neked ha egy elutasítást a szívedre veszel.

Mondok egy durva dolgot: még k. sok elutasítást fogsz kapni az életben!

Szóval emelt fővel álld a pofonokat, és ne égesd magad h játszod itt a Hősszerelmest, mert ez a fajta viselkedés egyik nőnek se jön be.

Legyél kemény és foglalkozz más nővel.

2012. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A NEM az NEM! Hagyd őt békén és ne zaklasd! Ugyan, mit akarsz vele tisztázni?! Az elején is mondta, h nem akar veled találkozni. Minél inkább erőlteted annál jobban csak megutáltatod magad! Keress valami másik lányt!
2012. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:S
2012. nov. 11. 16:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Amíg még nem ismert, lehetett volna bármi, de mióta tudja, hogy ilyen azonnalszerelmes, akaszkodós genyó vagy, inkább messziről elkerül.


Szóval ezt rontottad el szerintem. Még éveket kéne fejlődnöd.

2012. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira fontos neked a lány, akkor tudod mi a legjobb dolog amit tehetsz érte,amitől boldognak fogod látni? Ha békén hagyod! Addig ne akarj kapcsolatot, míg egy kikosarazást ennyire magadra veszel, mert a leírtak alapján eltudom képzelni, h még 1-2 elutasítás és te már az öngyilkosságon fogsz gondolkodni.. Korodat megkérdezhetem?!
2012. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy csak velem van a baj.

Nem tetem volna fel ezt a kérdést ha ő őszinte lenne és kimerné mondani azt amit gondol.

Nyáron láttam hogy amikor arra fordultam amerre ő volt a nagy tömegben tőlem 2 méterre, csak mereven nézett előre de sztem a szeme sarkából észrevett.

2012. nov. 11. 16:59
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt nem értem hogy miért utasított el. Konkrétan nem mondott nemet, arra lennék kíváncsi hogy velem van e a baj vagy neki ez egy ilyen időszaka.

Tudomásom szerint nincs senkije én még nem láttam fiúval.

2012. nov. 11. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem akar veled még csak őszinte se lenni,mert aztán jönne a még több levél a még több kérdéssel, h " de miért?, változtassak?". Szóval akkor se hagynád békén... Ja és ne csodálkozz ha úgy tesz, mint aki nem látna,hisz én se vennék tudomást olyanról, aki a nyomomba van... meg fogod magad utáltatni..
2012. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!