Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha zavarba jövök mikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zavarba jövök mikor egy helyes pasival kell beszélnem, akkor nem is lesz soha kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Én a férfiaktól félek, vagy nem is tudom. Mindig van bennem egy tartás feléjük, a korombeliektől meg főleg (22 vagyok). Pár hónapja is egy nagyon helyes pasi viccelődött velem, de nem tudtam vele mit kezdeni, zavarba jöttem és ennyi. Ma szintén így jártam.
2012. jún. 15. 21:58
 1/7 lulukaa4 ***** válasza:
Durva:DMég sosem volt senkid?nem kell félni sztem:)CSakaki télleg félelmetes:D Bátorsáág.:)
2012. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet pont az a probléma, hogy tetszik. És ezért jössz zavarba, félsz, hogy elrontod még azt a kis beszélgetést/viccelődést is.


(már én is így vagyok ezzel, zavarba jövök, régen nem voltam ilyen)

2012. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszenek az ilyen lányok. Nálam ez a szerénység jele, nem tudom megmagyarázni miért. Szerintem bájos ha egy lány kicsit zavarban van.

F25

2012. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, én is így vagyok (és szintén 22). Rosszabb napjaimon még rá is tromfolok a dologra, mert beégetem magam.
2012. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy! :))
2012. jún. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 csaj akkor aranyos ha zaavrba jön :) meg a mosoly a másik :) csak beképzelt ne legyen mert akkor hiába ilyen :)
2012. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég baj ez, szerintem így elég nehéz ismerkedni. Én sem vagyok az a nagyon nyomulós fickó, bár mostanában nem vagyok zavarban már, csak olyan unott képpel nézek mindenkire, olyan mintha meghalt volna a lélek bennem. De a lényeg, nehéz dolgod van, és kb 80 % hogy nem gyűröd le, 20 % hogy igen szerintem. De ez a másik félen is múlik, és legfőképp a szerencsén, hogy mikor kivel milyen helyzetben. Van aki nagy mázlista, van aki mellett meg elsodródik az egész élet.
2012. jún. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!