Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy újra belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy újra belém szeressen?

Figyelt kérdés
Korábban szerettük egymást nagyon, először ő (mikor én még nem aztán én, mikor ő már összejött egy másik lánnyal... Nagyon szeretett, most pedig én nagyon. Állítólag nagyoon szereti a mostani bnőjét (aki egyébként csúnya).... De amennyire engem szeretett az nem múllhatott el ilyen gyorsan! Ha a suliba összefutunk a mai napik mintha zavarba lenne.. a mostani bnője nagyon messze lakik. Pesten. mi pedig a dunántúlon... Szóval valahogy el szeretném érni h megint engem szeressen, úgy mint korábban

2012. nov. 11. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd őket békén az lesz a legjobb!!!
2012. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hagyd már békén!

A lányra meg mire fel mondod hogy csúnya?

Talán igazat adok abban(bár nem tudjuk hogy nézel ki),hogy lehet te egy picit csinosabb vagy,de gondolom az a "csúnya lány szereti a srácot,és ezt érzékelteti is vele,ráadásul nem egy ilyen hisztis pica!

Remélem van esze,és megtartja a csajt!

Te meg amikor együtt voltál vele,akkor nem szeretted,most meg így jártál,ez van,majd szépen megszokod.

2012. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne piszkáld őket...ha ezelőtt nem kellett akkor ne rondíts bele a kapcsolatába...ha nincs barátnője akkor oké...de ha van azt nem illik elvenni tőle (akármennyire nem szép szerinted)
2012. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó, az aktuális barátnő mindig ronda és kövér és buta. Mindig a szép, csinos, okos lányok maradnak hoppon. :-)))))


Hagyd békén a srácot: ha nem tűnt volna fel, nem téged választott! Sosem értettem, miért kell lekaparhatatlanul tapadni, mi jó benne?

2012. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!