Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lányt válasszam? Két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam? Két jócsaj közül.

Figyelt kérdés

A) Csak 15 éves,de nagyon éretten gondolkodik.Alacsony,vékony,de eléggé izmos.Vörösesbarna haja van.Nem kifejezetten szép,de még érik,és van benne valami,amiért sok fiú bolondul érte.Küzdősportol.Vidám,optimista,kicsit fiúsan gondolkodik,kedves,megértő,aktív társasági életet él.1 pasija volt eddig.Edzésről ismerem.


B)17 éves.Alacsony,de telt,feszes,nőies alakja van.Nagyon szép arc,sötét szem,hibátlan ajkak,sötétbarna haj.Ő sokat úszott,de egy időre abbahagyta.Okos,kedves,de csendes,visszahúzódó,a barátaival viszont nyitott.Nem volt még pasija,nem bulizik.Osztálytársam.


Szerintetek melyik illik jobban,egy magas,eléggé izmos,átlagos arcú,normális,kicsit csendesebb fiúhoz?Melyik lenne szerintetek a jobb választás?16/F


2012. nov. 11. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hozzád egyik sem, mert kisgyerek vagy és úgy állsz a dologhoz, mintha a lányok trófeák lennének! Gyökér...
2012. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha küldenél képet, többet tudnánk.(pirvátba képet küldesz és megnézhetem)
2012. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Na mi van kiárusítás van? Én a B-t választanám, mert érettebb. Egyik iránt sem érzel semmit, csak így válogatsz racionális alapon?
2012. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ne irigykedj,mert nem is ismersz:) Szerencsétlen.
2012. nov. 11. 18:53
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmekről hallottál már? Ezt az emberek jobb esetben nem kisakkozni szokták...Szánalmas vagy.
2012. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mindkettő tetszik.De kíváncsi voltam,hogy van-e valami,amiért esetleg bajok lehetnének később..

De már választottam amúgy,csak kíváncsi voltam.

2012. nov. 11. 18:54
 7/19 anonim ***** válasza:
Elég retardált vagy. Nem lesz hosszútávú a kapcsolat, ha tényleg okos mind a kettő, mert rájönnek, hogy hülye vagy :D ;)
2012. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért kellene rád irigykednem?! H úgy bánsz a nőkkel mint a tárgyakkal?... Ez szerinted férfias?... Mert akkor el vagy tévedve, kisfiam... Sajnálom azt a csajt, amelyik bedől neked, és bárcsak tudná, h feltettél ilyen kérdést, h őt válaszd-e vagy a másikat... Pö.cs!
2012. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szeretem ezt az oldalt,de a látogatóit főleg.
2012. nov. 11. 19:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Melyikőjükre esett a választásod?
2012. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!