Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nem ez a legjobb kategór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem ez a legjobb kategória de épp nem tudtam melyiket válasszam. Az a kérdésem hogy 13 éves fiú vagyok és kezd ott alul kicsit szőrösödni. Mivel ez engem zavar kérnék pár tippet hogy mivel és hogy tüntethetem el?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mákdaráló, kisbalta.
2012. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam nem működött.Jöhet a következő.
2012. okt. 27. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
szerinted miveeel????????????? nem hallottál még a borotváról,gyantáról,szőrtelenítő krémekről????
2012. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

bortotváld le az ugy a szexis egy sima borotva megteszi meg bortvahab.

f/23

2012. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem én csak félek hogy megvágom:/nem nagyon borotváltam még semmit max macskákat:Q
2013. ápr. 2. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!