Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti borotváljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti borotváljátok a puncitok körül a szőrt és ha igen hogy?

Figyelt kérdés
17L
2012. nov. 11. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
beretva
2012. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem úgy gondoltam hanem borotva habbal vagy csak simán ??
2012. nov. 11. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:

én simán borotva , de akarok venni epilátort, tudom hogy befogok kozbe csinálni, de utálom hogy másnapra már kinő a szőr, viszket minta qrva élet. :SS

Mivel még nem élek szexuális kapcsit, nem is szoktam leszedni, mert viszket és zavar. Szal, jovőhéten megyek venni epi-t, hogy jólegyen :D

2012. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű szókészlet.
2012. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igen,és Gillete Blue gélt használok,azzal nincs irritáció sem,ja és ugyanez a Gillette márka ICE,ami nállam tutira bevált.
2012. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, és simán tusfürdővel. Utána testápoló rá, és kész. :)
2012. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen és csak simán fürdés közbe a langyos víz is jó csak ne szárazon,mert felsértheti bőröd meg fáj meg stb..,de borotva tökéletes ne költs sokat az epire...:)
2012. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!