Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most tényleg ennyire ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most tényleg ennyire ciki?

Figyelt kérdés

sziasztok.. nos nekem még nem volt barátom de nem ezt érzem cikinek! Hanem azt hogy eddig egy fiúval sem csókolóztam, vagy adtam puszit neki..minden lány már legalább az oviben is de nekem az se..-.- és magamtól nem érzem gáznak, hanem a velem egykorú fiúkkal szemben.. nem egyszer volt hogy pl neten ismerkedtem már majdnem tali volt belőle és mindig rátértünk h kinek hány kapcsolata volt, és eddig elmondtam h nekem még nem volt kapcsolatom, és gondolom leesett nekik h csók se sőt vki konrkétan közölte hogy nem akar ilyennel vacakolni ha még nem is csókolóztam inkább hagyjuk, és nekem nagyon rosszul esett:(

sokan meglepődnek hogy nem volt barátom, nem vagyok gyönyörű, átlagos vagyok..

leginkább a velem egykorú fiúk válaszát várom( írhattok kort is), hogy szerintetek igazuk volt hogy ez így túl macerás nektek egy 'kezdő csaj'..de most akkor ezért soha ne is legyen senkim?:(


16l


2012. nov. 11. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen meg kapkodni fognak érted a pasik. Csak "kicsiként" gáz, ha tapasztaltan vagy. Nagyoknál már nem érdekes a történet.
2012. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és az a véleményem, hogy mindenki elkezdi valamikor. Az, hogy mikor az sokmindentől függ. Ne aggódj ezen. Ha tényleg ezért nem akar senki tőled semmit, akkor nem igazán hozzád való. Vagy esetleg térj ki a téma elől. Muszáj ezt annyira tudnia mindenkinek? A csókolózást pedig annyira tanítani nem kell, rögtön vágod, hogy mit kell csinálni.
2012. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez baromság még nekem sem volt barátnőm nem is csókolóztam de nem hiszem, higy ciki meg ha barátnőt szeretnék vagy szerintem sok fiU is elsősorban nem olyan lányt keresek/nek akin már a fél város végigment.


Egy kérdés ha azt ìrják, hogy ciki mit csinálsz eret vágsz?? xD 16-f

2012. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem vágok eret..értem köszi:D
2012. nov. 11. 19:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem sok mindenről maradtál le eddig, viszont az elgondolkodtató, hogy miért nem tudtál olyan testi kontaktust se létrehozni, mint pl. a puszi. Őszintén szólva azt hülyeségnek tartom, hogy már jó előre megbeszélitek, hogy kinek hány kapcsolata volt már, és hogy vannak, akik ez alapján ítélkeznek másokról. Ez mindenkinek a saját dolga, nem köteles beszámolni erről senkinek, főleg nem akkor, amikor még semmi sincs köztük. Ha legközelebb felmerül a téma, akkor mondd azt, hogy nem szeretnél ilyesmiről beszélni. Aki pedig ez alapján elítél téged, azzal ne foglalkozz, és jobb is, ha eltűnik az életedből. Nem érsz kevesebbet senkinél, és nem kell szégyenkezned, még ha rosszul is esik a fiúk reakciója. De gondolj arra, hogy ezzel ők állítják ki magukról a szegénységi bizonyítványt, és hogy így legalább ki tudod szűrni azokat, akikkel biztos, hogy nem lennél boldog. Fel a fejjel, és biztosan lesz neked is sikered. Addig pedig próbálj picit lazább lenni a fiúkkal, alkalomadtán azért adhatsz nekik puszit, ha megérdemlik, én pl. annak idején nagyon örültem volna annak, ha egy nekem tetsző, normális, rendes lány adott volna egy puszit.
2012. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de élőben a kutya se vesz észre neten meg sok mindenki szeretne, főként fbkon keresztül és dircsérnek hogy szép vagyok..de mind olyan fiú aki nekem nem tetszik v nem szimpi..és olyannak találkoztam csak aki nem tetszett külsőre és annak meg nem szívesen adok puszit mert nem akarom hitegetni..szal ilyen nincs hogy azért adhatsz mert az becsapás..meg nemis jött úgy vna a helyzet
2012. nov. 11. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha csak a facebookos éned tetszik nekik, akkor élőben úgyis kiderülne, hogy milyen vagy. Élőben is próbálj kicsit nyitottabb lenni, ne húzódj vissza, és biztosan észre fognak venni. Amúgy meg a pusziban nincs semmi rossz, és egyáltalán nem kötelez semmire. Barátilag is adhatsz valakinek egy puszit, és az ilyesmi egyáltalán nem hitegetés. Akkor lenne hitegetés, ha közben eljátszanád, hogy tetszenek neked, hazudoznál nekik stb.
2012. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is, és én sem érzem, hogy ciki lenne.

Sokáig azt gondoltam, hogy gáz lesz, meg hogy talán ezért nem is jön össze egy fiúval sem a dolog, de aztán beláttam, hogy görcsösen akartam. Szerettem volna szerelmes lenni, átélni ezt az egészet és nagyon nagyon akartam, pedig ez rossz taktika. Mindenki mondta, hogy ne foglalkozzak vele, ne akarjam görcsösen stb. és akkor rám talál a szerelem meg minden. De valahogy nem ment.

Most elég sok új célt tűztem ki magam elé, és kicsit húzós évem van, hiszen érettségire készülök, így megfogadtam, hogy nem fogok ezen agyalni. Lám, eltelt így egy hónap és megismertem valakit, aki nagyon szimpatikus nekem. Szoktunk néha beszélgetni, úgy veszem észre, ő sem az a típus, aki nagyon elsietné a dolgokat, talán bizonytalan egy kicsit, de ez nekem is jó. És most érzem azt, hogy tényleg nem gáz, hogy nem csókolóztam még, mert amennyire eddig megismertem, úgy tűnik, hogy ez közöttünk, ha eljutunk odáig nem lesz probléma. :)


Szóval ne aggódj és ne agyalj ezen, mert nem lesz jobb tőle!

17/L

2012. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hat,szerintem ez egyatalan nem gaz,en is eleg introvertalt ember vagyok,majdnem 18 voltam,amikor eloszor csokoloztam,es abszolut nem bantam meg.

az olyan fiukkal,akik emiatt nem jonnek ossze veled,ne torodj

2012. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Azokkal meg nem szabad foglalkoznod akik emiatt negatív kritikával illetnek Téged. Magukat minősítik vele. Nekem se volt még soha barátnőm és még csak csók sem, de nem igazán őrlődöm miatta. Van aki ezzel abszolút nem foglalkozik, van aki olykor hangot adott ennek de azokkal sose foglalkoztam. Épp ezért pont örülnék egy ilyen lánynak, legalább közösen fedezhetnénk fel a dolgokat :)

Szóval ne keseredj el! :)

2012. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!