Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan kéri, hogy foggyak le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kéri, hogy foggyak le?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, pár hónapja ismerjük egymást, 3 hete járunk hivatalosan is.


Mikor oda került a sor, hogy először levetkőztünk egymás előtt, utána mondta, hogy neki jobban tetszene, ha vékonyabb lennék.


168 cm vagyok és 60 kg, nincs rajtam háj sehol máshol, egyedül csak a hasamon. Ez is csak a hasam alján, és a csípőmig már nem ér el a zsírpárna.

Felöltözve éppen csak az látszik, hogy nem teljesen lapos a hasam, hanem van ott egy kis fogni való.


Azt mondtam neki, átgondolom.


Ti mit tennétek?


De most egyre inkább úgy érzem, hogy nem is akarok fogyni, mert így jól érzem magam. Egyébként egy átlagos, kedves arcú lány vagyok, sokan azt mondják rám "helyes".


Koplalni nem akarok. Azt eddig is megtettem, hogy nem eszem este 6 után, hetente eljárok úszni, és minden este tornázom 20 percet. Kifejezetten hasat terhelő gyakorlatból amúgy se végezhetnék sokat, mert elég nagy gerincferdülésem van.

És azt sem akarom, hogy a durva fogyókúra miatt a karom, a combom, a mellem, vagy a fenekem legyen vékonyabb, mert a hasamon kívül sehol másutt nincs rajtam plusz zsír, vékony lenni pedig nem akarok, jól érzem magam így.


Most mit tegyek? Mondjam neki, hogy "megszoksz, vagy megszöksz?"


2012. nov. 12. 12:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ha neki nem tetszel igy akkor biztos lesz Akinek kellesz majd igy is..
2012. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, miért olyan egetrengető dolog ez?


Egyébként szerintem külsőleg összeillünk, nem az van, hogy egy átlagos lánynak magazin-fiúja van, hanem átlagos kinézetű emberek vagyunk mind a ketten.

2012. nov. 12. 12:42
 3/24 anonim ***** válasza:
Ne azért fogyj, mert ő akarja. Ha re így érzed jól magad, és neki ez nem tetszik, nem tudja elfogadni a döntésed, akkor hagyd.Hidd el találsz olyat akinek úgy tetszel ahogy vagy.
2012. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én nem fogynék le a kérésére. Ha nem tetszik neki amit lát, akkor mi a fenének van velem?? Én ezt meg is mondanám neki.

"drágám, én így érzem jól magam! Nem érdekel a divat, én egészséges vagyok, és boldog vagyok ahogy vagyok. Ha nem tetszik a látvány akkor kár az időnket pocsékolni egymásra. Akkor keress magadnak olyan nőt aki az ízlésednek megfelel. Vannak még férfiak akiknek bejövök így is.


Ha fogyni akarsz akkor magad miatt fogyj, ne azért mert mások mondják..

2012. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Bakker, biztos nem lennék 40 kilós, anorexiás csaj senki kedvéért sem. :P Így sem vagyok se kövér, se sovány, kb. a kettő között.
2012. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ohh, milyen kedves utójáték: foggyááále. :-))))


Eszem megáll, Te meg még el is gondolkodsz azon, hogy talán igaza van? A súlyod átlagos, nincs vele semmi gond, ha pedig ennek a végtelenül kedves fickónak nem tetszel, nem is értem, miért állt veled szóba.

2012. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta, mert jókat lehet sakkozgatni az önbizalomhiányos lányokkal. Szépen elhiteti, hogy ronda vagy, és nem vagy úgy jó, ahogy vagy, és akkor te elkezdesz ugrálni neki, mert kompenzálni akarod a "hiányosságaidat". Sajnos, van, amelyik lányt le lehet így építeni, szerencsére téged nem. :)
2012. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én elküldeném a francba!!

Ez a lehető legmegalázóbb helyzet egy nőnek ha van felesleg ha nincs!

2012. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
3 hete jártok,és máris ezzel jön? ha te így érzed jól magad,akkor miért fogynál?mondd meg neki ezt.ha ragaszkodik a fogyáshoz,akkor meg nincs miről beszélni.
2012. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem. Eddig, ha megismertem valakit, annak ha jó voltam ruhában, akkor az maradtam ruha nélkül is.


Egyébként egy teljesen átlagos, normális lány vagyok, és ha kívülről rám néznétek, akkor is ezt gondolnátok, nem azt, hogy "hú, a kövér nő".

Nem értem, miért baj, egy pici pocak, ami ruhában szinte láthatatlan.


Egyébként rendben van az életem a magánéletben és a munkámban is, magamtól soha nem jutna eszembe ezzel egyáltalán foglalkozni.

2012. nov. 12. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!