Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az egyik legjobb barátnőm nagyon jóba lett a pasimmal.De állításuk szerint csak barátok.De a viselkedésekből én nem ezt szűröm le:Előbb ír rá mint rám tudom ezt nem kellene ennyire felfújni,de nekem akkor is számít.És bármikor felhozom ezt a témát mind a 2 ideges lesz és ők vannak felháborodva.És most már a barátom se úgy áll hozzám ahogy égen.Szerintetek mit csináljak?Sokan mondják,hogy bejönnek egymásnak de sokan,hogy nem.Szerintetek?

2012. okt. 29. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten idegesítene, ha a barátommal túl sokat beszélgetne a legjobb barátnőm.. Szerintem ez nem egészséges.. Beszéljétek meg a dolgot, mondd el nekik, hogy ez téged nagyon zavar és neked ez így nem jó. Remélhetőleg megfogják érteni, ha mindkettejük számára fontos vagy és változtatnak a dolgon.
2012. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű, érdekesebbnek találja a barátnődet, mint téged. Mindemellett ha még tetszenek is egymásnak, akkor csak idő kérdése, hogy megszabaduljanak tőled. Ezzel, hogy féltékenykedsz és/vagy esetleg hisztizel, csak rontasz a helyzeten, mert erre fogja majd rá a szakítást. Egy dolog van amit tehetsz, próbálj meg jobb lenni a barátnődnél. /imádom egyébként a női barátságokat :D/
2012. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha az embernek ilyen barátai vannak, ellenségre sincs szüksége

hm, ilyenkor értékelem igazán a barátnőimet, barátaimat

2012. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a barátnődnek mondd meg, hogy vegyen vissza és ne ribancoskodjon. Annyi pasi van a világon. Miért pont a tiedre kell kivetni a hálóját? Én tuti szájbarúgtam volna már mindkettőt...
2012. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!Én elmagyaráztam mind a kettőnek a dolgokat,de a csaj a pasiját is csalja.
2012. okt. 29. 13:52
 6/7 A kérdező kommentje:
A barátomnak meg mondok valamit ő mondja,hogy nem szereti meg minden,de nem tudom mit csináljak annyira felidegesíti magát rajta...
2012. okt. 29. 13:54
 7/7 A kérdező kommentje:
A vége még is csak szakítás lett és most azzal a csajjal jár
2012. nov. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!