Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti milyen esetben csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen esetben csinálnátok ilyet? 19l

Figyelt kérdés
Egy nektek tetsző lánnyal jól kijöttök egymással,kölcsönösen keresitek egymást,majd egyszer csak nem keresitek huzamosabb ideig. Ilyenkor mi célból csináltok ilyet? :(
2012. nov. 12. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy hülyített, vagy csak haverkodni akart és ez valamilyen okból megszakadt a részéről.
2012. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezer meg egy oka lehet, de hogy most az a srác aki téged nem keres egy ideje, az hogy miért, na azt itt neked nem fogja megmondani senki. Inkább őt kéne megkérdezned.
2012. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogyazt várja hogy te keresd??:)
2012. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én special azért hogy megvárjam a lány is keres-e engem.

mindig én írtam rá, 1 hétig vártam és nem írt rám...innentől leszartam és már 1 hónapja nem beszéltünk.

2012. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is kerestem,és randiról is szó volt,amire nem mondtam nemet,ezért is nem értem:(
2012. nov. 12. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos tul tolakodo voltál vagy csak ő nem akart többet baratsagnál
2012. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem én kezdeményeztem,szóval ez szerintem igencsak kizárható..(tolakodás)
2012. nov. 12. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés infó. Azt sem tudjuk még hogy mióta húzod az agyát. Volt-e olyan hogy te sem kerested egy ideig, vagy csak úgy leléptél beszélgetés közben. Lehet, hogy volt egy csomó hülye dolgod, ami miatt egyszerűen megunta hogy teperjen tovább.
2012. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!