Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ez nem ciki? mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez nem ciki? mit csinálnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátnőm és most egyedül érzem magam mert nincsenek barátaim és nem járok sehova se szórakozni.de arra gondoltam h hétvégén elmegyek EGYEDÜL valahova körülnézni és ha tetszik valaki oda megyek hogy pl beállhatok e biliárdozni vagy ilyesmi.Ti mit szólnátok ehhez nem ciki így ismerkedni?Mert társkeresőkben meg az ilyenekben már csalódtam.(bár az exemmel ott jöttem össze de az se volt könnyű összehozni)
2010. aug. 29. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem ciki... miert lenne ciki?
2010. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én is egyedül járok szórakozni, beülök valahova és gyakran van hogy ugye nincs már több hely így beülnek mellém és így máris van társaságom... nincs ezzel semmi gond.
2010. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
elég ciki is lehet mivel a billiárdba több lyukra játszol
2010. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hát inkább te hívd meg a lányokat biliárdozni, ahelyett hogy belepofátlankodsz.
2010. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

cikinek nem ciki, de bátorság kell hozzá. Nyugodtan csináld, csak vigyázz magadra :)

Én azért inkább társasággal mennék ha nem minden úgy alakul ahogy szeretném, legalább bulizunk egyet.

2010. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
eza van nevem igen 1 g.eci allat
2010. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
de most miééért?:'(
2010. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jha most nézem hogy fiú vagy, bocsi benéztem elsőre. hát úgy még könnyebb, nem is fognak furcsán nézni rád nyugodtan cisnáld!
2010. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
tökjó (Y):) hajrá;)
2010. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért most meghoztátok a kedvem:).csak azért éreztem cikinek mert egyedül beülni iszogatni valamit meg csak nézelődni ki kivel van, van e egyedül valaki de akkor megpróbálom csak sikerül:).
2010. aug. 29. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!