Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mire gondoltok és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mire gondoltok és mit tennétek legszívesebben akkor, mikor az utcán sétálva egy vadidegen emelt hangon azt mondja nektek pl. , hogy "szia, kis tündérkém, de dögös vagy! "?

Figyelt kérdés

Tökön rúgnátok? Leparasztoznátok? Vagy csak szó nélkül mennétek tovább?

Épp ma láttam egy ilyet, mikor egy valóban nagyon csinos lánynak szó szerint ezt mondta egy szembejövő fiú.

30/F


2012. nov. 12. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elröhögném magam és szó nélkül mennék tovább.


23/L

2012. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálnék semmit, mennék tovább. Sajnos rengeteg idióta szaladgál az utcákon, az ember kénytelen megtanulni, hogy az ilyesmire jobb nem reagálni semmit.
2012. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én megijednék! De ha azt mondaná, hogy "gyönyörű vagy!" Akkor visszamondanám, hogy köszönöm és továbbmennék.


25n

2012. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Több hasonló is volt már velem, bár legtöbbször cicának szólítottak.. Hááááát.. mikor milyen hangulatom van... van, hogy "meg se hallom", vagy ha amúgy is ideges vagyok, akkor bemutatok, és megyek tovább xDD Nem méltó egy hölgyhöz, de amit az illető beszólt, az se méltó egy úriemberhez, innentől kezdve meg nincs miről beszélni :D

19/L

2012. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha tetszik vki, azt mondd: " Szia, tudom h nem is ismersz

de szerinem szép vagy. " esetleg: " Szia XL vagyok és tetszel nekem

2012. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én ilyenkor mindig úgy csinálok mintha meg se hallanám és megyek tovább
2012. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Továbbmennék. A dögös szó nálam out-of-dictionary.
2012. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit, mert ad 1: úgy se hallanám meg; ad 2: ha mégis, akkor sem éri meg ilyen szerencsétlennel foglalkozni.
2012. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még az a szerencse ha csak beszólnak! Nap mint nap megfogdossák a lányokat a buszon, utcán stbi, csak senki nem beszél róla, mert megalázó!
2012. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mmano88 ***** válasza:

Csak továbbmennék szó nélkül.


A tündérkétől meg amúgy is kiver a víz a nevem miatt..


De ha utánamfütyülnek arra van egy szöveg ami tetszik (csak még nem mertem kipróbálni, mert félek hogy ezek a dokkmunkások leütnének egy lapáttal cserébe):

Kutyának nézel vagy anyádat rigó b@szta. :D

2012. nov. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!