Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be, mi az ami megfog egy lányban titeket? Mitől maradtok hűségesek? Igaz az, hogy ha egy férfi megkap mindent egy nőtől, mind szexuálisan, mind érzelmileg, akkor nem csalja meg, még, ha előtte szoknya vadász is volt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben igaz. Nekem olyanok jönnek be akik kedvesek, őszinték, érzelmesek stb... :-)
2012. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kihagytad azt,hogy a konyhából is kapjak meg tőle mindent.
2012. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Honorare ***** válasza:

Igaz az, hogy ha egy férfi megkap mindent egy nőtől, mind szexuálisan, mind érzelmileg, akkor nem csalja meg, még, ha előtte szoknya vadász is volt?


NEM

2012. nov. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert az én barátom nőcsábász volt, idősebb nálam, és azt mondta, hogy őt még senki sem szerette ennyire,mint én, nem egy szuper pasi, de nekem az. Ő fizetett is lányokért. Azt mondta, hogy rég várt már egy kedves lányra, mint én, aki szereti őt, és elfogadja olyannak amilyen. Azt mondta nem tenné kockára a kapcsolatunkat, mert nem akarna elveszíteni. már 9 hónapja vagyunk együtt.
2012. nov. 13. 00:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem valami egyenlet,ha rá nézek,és érzem,hogy ő kell és tudnám szeretni akkor megfogott.A másik,ha minden rendben,én nem kacsintok félre.De csak a saját nevemben irhatom ezt.
2012. nov. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám elképzelni, hogy kb 2 év együttlét után ne vágyjak arra, hogy másik lány pi csáját szopjam. De ettől függetlenül ami nálam eléggé kihúzatná a viszonyt, az talán ha néha az ő stílusához menő hajszínváltást eszközölne, ha jól áll neki,akkor olyan mint egy vadiúj nő, vagy ha pl. eddig borotvált volt a puncia, akkor ezután beújítana azzal,hogy jó szőrősre megnöveszti, ez is változatos, vagy ha fordítva, akkor meg lenyomja stb.. Iylenek sokat tudnak dobni egy unódó félben lévő nőn szerintem. De igazán ami a leginkább fontos, hogy érezzem ugyanazt a ragaszkodást, tüzet a szemében, amit az első együttlétkor éreznék, akkor nem hinném,hogy eltakarítanám őt egyhamar.
2012. nov. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az olyan lányok, akik kedvesek, bájosak, nőiesek (kívül-belül egyaránt), gyengédek, érzelmesek, törékenyek.

A szappanoperákban mindig akad egy-egy ilyen leány, de persze a valóságban ez ma már csak egy "vágyálom"; nagyjából nulla az esélyem, hogy valaha is találkozom egy ilyen csodás teremtéssel. Úgyhogy nem is álmodozom tovább, maradok a valóság sivatagában, s ha eljön az ideje, akkor majd jön egy kompromisszumkapcsolat. Más úgysem megvalósítható.

21/f

2012. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!