Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többször előfordult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször előfordult, hogy nagy tömegben megfogták a fenekemet, akár a szoknya alá nyúlva is. Gyakori ez? Veletek is történ hasonló, vagy csak én vonzom az ilyeneket?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 08:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Velem még nem nem történt ilyesmi. Lehet kikéne osztanod 1-2 pofont nyilvánosan, amikor eggyértelmű a tettes. Vagy öltözz szolidabban.
2012. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Általában független az öltözékemtől. Sajna hirtelen leblokkolok-ez mindig váratlan- és mire megpofoznám már odébb áll.
2012. nov. 9. 08:26
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár évvel ezelőtt nagy divat volt a fiatalság körében, hogy a lányokat a feneküknél "fogva" köszöntsék természetesen az ő bosszantásukra. Ekkor minden srác fogdosta a lányokat, és simogatták a combjukat. Ma már nem ez a helyzet, mert ilyenért gyakran rendőrt kell hívni.


Sajnos előfordul, hogy egy két egyén (akik életvitele nem normális) pár kósza fenékfogdosással elégítik ki a lelki világukat. Ez szerintem nem normális dolog, mert az illető intim szférájába hatol be ezáltal. Egy pofon szerintem is hatásos lenne, durvább esetben vagy többszöri előfordulás esetén rendőrség!


De ugyanakkor fontosnak tartom megjegyezni, hogy a tömött közlekedési járműveken sokszor nem csak fogdosásra kerül sor, hanem szoknya alá fotózás, videózás és egyéb pimasz dolgokra. Merj fellépni ez ellen, igenis csinálj jelenetet, mert ezzel leégeted az illetőt!

2012. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

Lehet gyakori, régen az volt főleg a suliban...

Velem még ilyen nem történt, nem hordok szoknyát sem.

38F.

2012. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
velem volt ilyen. akkor 14 éves voltam és nagyon féltem, hogy most mi van, mit csináljak. ma már felpofoznám azt, aki ilyet csinál.
2012. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Velem nem történt.
2012. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mi közöd Tőle ***** válasza:
15%
Azok a rohadt mocskos férfiak... Mit lehet csinálni, mikor a discoban mindenféle válogatott formás feneket lát az ember. Amikor még ugy is van öltöztetve, hogy azon legyen a hangsúly, akkor nem tudom mit vártok lányok? Ha nem öltöznétek ribancosan, akkor lehet, hogy az ilyen afférokat elkerülnétek helytől függetlenül. Természetesen nem kell apácának öltözni, de néha szerintem túlzásokba esik egy két leányzó.
2012. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem a héven fordult elő, amikor tömeg volt. Azt éreztem, hogy valami állandóan dörzsöli a fenekemet. Aztán már a szoknya alatt éreztem is, hogy egy kéz nyúlkált. Olyan zavarban voltam, hogy nem tudtam mit csináljak. Odébb menni nem tudtam, és hiába fészkelődtem, nem tágított. Ha a kezemmel eltoltam, akkor másik oldalon tapizott. Aztán megfordultam és akkor döbbentem meg, hogy agy lány volt.

Látta a döbbent arcomat, de nem tágított. és akkor már előröl járt a keze. Szólni nem mertem, mert féltem, hogy meghallják és akkor a föld alá süllyedtem volna szégyenembe. Hiába toltam oda a táskám, ő mindig talált helyet és fogást rajtam. Szerencsére hamar a végállomásra érkeztünk, és leszállta.Egy darabig kísért, de amikor találkoztam a barátnőimmel, akkor lekopott.

Állati nagyon szégyelltem magam.

2012. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7-es:(5-ös vagyok): velem ez volt, akkor tél volt. nagykabátban a villamosról szálltam le éppen. rohadtul nem voltam ribancosan felöltözve és amúgy se szoktam úgy öltözködni. nem ezen múlik. aki meg így öltözik, az meg is érdemli.
2012. nov. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hol dordul elő, hogy? buliban hogy ilyen gyakori? Velem kétszer fordult elő nem tömegben, hanem utcán hogy megfogták a fenekemet egy pillnatra, kissebbséghez tatozók. elküldtem az p.csába őket.
2012. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!