Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki? Munkabér emelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki? Munkabér emelés vetkőzésért?

Figyelt kérdés
Idős embernél takarítok. Azt ajánlotta, ha minimben csinálom akkor megduplázza, ha bugyiban-melltartóban akkor megháromszorozza a béremet. Elfogadhatom anélkül, hogy k. legyek?

2012. nov. 13. 08:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

És megnégyszerezi, ha tapizhat?

Otthagynám, takarítson maga után. Takarítani el lehet menni bárhova.

2012. nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Csilla1991 ***** válasza:
26%

Ha nem nyúl hozzád csak néz akkor belefér.

Hiszen a strandon is fürdöruhában vagyunk.

2012. nov. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 menta34 ***** válasza:
100%
Ez már pénz az erotikáért, a testeddel keresel nem a munkáddal, ez logikusan sokak szemében már "k" kategória. Azt viszont neked kell tudni mi mit ér... :)
2012. nov. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Többről, pláne tapiról nincs szó. Gondoltam már van olyan vékony sárga fürdőrucim ami pont úgy néz ki mintha bugyi-melltartó lenne, ezt venném fel.
2012. nov. 13. 08:16
 5/27 anonim ***** válasza:
38%
Sok sikert:) Nehogy felálljon az öregnek, még belehal!:D
2012. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Már azon gondolkodsz hogy mit vegyél fel. Ha most azt mondjuk, hogy ciki akkor nem csinálod? Nem értem a problémádat. Minek írtad ki a kérdést?
2012. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
14%
Csináld,nincs ebben semmi rossz.:)
2012. nov. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Ha már gondoltál is arra, hogy felveszed a fürdőrucid, és abban illegeted magad, meg hajolgatsz neki, akkor már kiábrándító vagy, ha így akarsz pénzt keresni.

Ha van párod és ezt megtudja...

2012. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ebben semmi kivetnivaló. Ha nem érhet hozzád, akkor szerintem nem probléma.
2012. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg undorító, ha egy öreg csorgatja rád a nyálát.

Hányinger kategória. Nem érzi senki, hogy mi a különbség abban, ha a strandon van valaki fürdőruciban, vagy így keresi a pénzt, hogy egy öreg tata legelteti rá a szemét? Szánalmas!!!

2012. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!