Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, veletek előfordult már ez a szituáció?

Figyelt kérdés

Sok pasi azt írja gyakorin,(gondolom az álszent csúnya pasik,akik szegények)hogy a szép lányok összejönnek csúnya pasival is,ha gazdag az illető.

20 évesen,volt egy srác,aki tényleg elég csúnya volt,randizni akart velem,annyira rám volt gerjedve,hogy adtam neki egy esélyt.

Mondjuk aki direkt nem akarja elhinni,úgysem fogja,de én speciel utánna tudtam meg hogy elég tehetős.

Aztán a kényeztetésre került a sor,és annyira taszított,hogy szó szerint ott feküdt meztelenül,várta hogy elégítsem ki orálisan,én meg elhánytam magam.

Ezzel azt akarom mondani,hogy én akkor sem tudnék összejönni csúnya pasival a pénz miatt,ha akarnék.

Akkor már összejövök egy átlagos,vagy egy jóképű,de szegény pasival.


Bár,ha itt azt írod,hogy csúnya pasival nem jössz össze pénzért,akkor azt mondják,hogy hazug,meg felszínes vagy(persze ezek többnyire pasik)


Ha meg azt írod,hogy csoró,joképű pasival jönnél inkább össze,akkor is hazug vagy:)


Érdekes,nem?



2012. nov. 13. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ja, érdekes.


de nem kéne férfi létedre nők agyával gondolkodnod!

2012. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, mit gondolnak egyes férfiak a nőkről. Tudom, hogy milyen vagyok, a párom is tudja, mások véleményére meg magasról tojok, már elnézést.

Csak a korlátolt, tehetetlen, csalódásokba belesavanyodott emberek szidják a másik nemet.

2012. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Úristen! :))


Szerintem másik kérdést olvastál,szövegértés 1-es.

2012. nov. 13. 11:53
 4/12 A kérdező kommentje:
az 1.-esnek szól
2012. nov. 13. 11:54
 5/12 anonim ***** válasza:
egyetértek veled. már rohadtul unom az ilyen válaszokat, hogy "ha ronda vagy, legyen pénzed, meg BMW-d és akkor tuti lesz csajod". Felháborít, mert én nem ilyen vagyok!!!!!!! Ha valakihez nem vonzódok, biztos, hogy nem jövök vele össze ennyi. És simán összejövök egy számomra tetszetős pasival, nem érdekel, hogy mennyire csóró.
2012. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Látod ezt meg kellett tapasztalnod!

Bár a csúnya szót nagyon meg kell különböztetni. Lehet, hogy valaki nem egy Adonisz, de okos, kedves, kultúrált. és ápolt. Lehet, hogy van pénze, és lehet, hogy nincs.

Ha ügyes, lehet, hogy megszeretteti magát egy lánnyal.

Van szép és kívánatos pali, lehet, hogy teli van pénzel, de ha ápolatlan, már is dobandó!

Lehet, hogy van lány, aki a pénzre hajt, de vannak olyanok is akik a szerelmet nem adnák oda holmi pénzért. Lehet . hogy vannak olyanok akiket mindez nem érdekel.

Ezért szép az élet!

Ja! és vannak olyanok, akik általánosítanak, ezért a kérdésük egy fabatkát sem ér!

2012. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Az egy dolog hogy adsz egy esélyt egy olyan fiúnak aki nem igazán tetszik. Az meg a másik, hogy mi a fenét kerestél a meztelenül fekvő teste mellett szopásra készen amikor annyira taszított hogy végül elhánytad magad? Vagy az egy esély neked azt jelenti hogy dugjunk hátha jó lesz? Ha nekem nem jön be a pasi akkor nem szexelek vele első alakalommal. Lehet hogy a fiú ronda volt, de hogy te meg buta vagy az is biztos.
2012. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nőfüggő abszolút. Ezért is van az,hogy sajnos nem minden nő prosti. MErt sokaknak nincs gyomruk hozzá, hogy akárki faszát memammogják, így marad a rabszolgázás számukra. A prostiknak meg nem számít, helytállnak ilyen szituációban is ha kell, a sok pénz érdekében. Ez csak példa, nyilván most nem a fizetős macikról van szó,hanem a barátnőt ténylegesen elhitető fajtáról. Mert sok van ilyen, ezek a kitartottak. Ezek is képesek bevenni valami moslék igénytelen állatnak a farkát ha kell, mert tudja,hogy pénzeli rendesen. Közben meg félredug egy jóképű, jótestű szegénylegénnyel. Így egyik oldalról a pénz, másik oldalról a fa sz van szolgáltatva. De igazán nincs semelyikkel sem. Mindkettőnek csak valamiért odatolja a seg gét.

Teljesen nőfüggő. Mindenféle ember van, hidd csak el, hozzáállás terén. Attól,hogy a kérdező még nem rántaná le akárki farkát, sokan simán ,gondokodás nélkül megteszik!

2012. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-essel 100% Egyet ertek.

A randi reszig meg okes volt az iras (mert szep töled, hogy adsz neki egy eselyt), de ez a puceros, szopasra kesz jelenet, ez nagyon ugy jön ki, hogy oke, lefekszem vele, mert VALAMI megfogott benne.

Az nem volt gusztustalan amikor csokoloztatok vagy elöjatekoztatok, simogattatok egymast vagy esetleg ö munkalkodott odalent?


Bar ha mondatok között olvasnek akkor inkabb ugy jönne ki, hogy szopas megvolt es utan elhanytad magad, mert a lelkiismeret befigyelt. De megörültel, hogy "Jajj, de jo, en nem vagyok olyan lany aki csak penzert tud csunyaval együtt lenni!"


"...Ezzel azt akarom mondani,hogy én akkor sem tudnék összejönni csúnya pasival a pénz miatt,ha akarnék..."

Nekem nagyon ugy tünik ha mar meztelenül latod akkor összejöttel vele, csak fel uton meggondoltad magad.


Es az, hogy erdekes e?

Szerintem inkabb az, hogy csajok 95% MAXIMUM egy randiig ment volna, mert a többsegnek nem kell rusnya gazdag pasi csak a penz miatt.

2012. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"ma 12:51"


De hogy te sem vagy százas,az is biztos!

Leírom hogy történt,bár nem sok közöd van hozzá.

Meg mint írtam,ez egy próbálkozásom volt.


Nála aludtam,(gondolom eddig érted)aztán este befeküdtünk az ágyba,elkezdett simogatni,majd megkért hogy simogassam én is,végül odatette a kezemet,és megkért h csináljam neki,úgy gondoltam,hogy ez még belefér,de nem élveztem,mert nem találtam vonzónak a testét.

Na hiszen!

Én vagyok az első,akivel előfordul az ilyen!

2012. nov. 13. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!