Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ha leszólít titeket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha leszólít titeket az utcán egy srác akkor az szimpatikus vagy nem szerettek az utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak sétáltok az utcán és oda megy hozzátok egy srác. Erre hogyan reagáltok? Ha a srác jól néz ki és magabiztos akkor hajlandóak vagytok vele beszélni vagy az utcán semmiféleképp inkább csak szórakozóhelyen stb. szerettek ismerkedni?

2012. nov. 13. 18:24
 1/5 Dubliners ***** válasza:
56%
Ha valaki leszólít az utcán az már eleve nem, is lehet egy jobb ízlésű ember számára szimpatikus.
2012. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
ha nagyon bejön a srác, én akkor is zavarban lennék, és nem igen tudnék mit mondani.. 16/L
2012. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a lányparadoxont nem ismered? Itt 90%-uk azt állítaná, hogy szívesen beszélne egy vadidegennel az utcán, és természetesen össze is jönne vele, hisz miért ne tenné? A lányok szintén 90%-a azonban hülyének nézne, ha ismeretlenként megszólítod az utcán és beszélgetni akarsz vele.
2012. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha bejön a srác akkor kifejezetten örülnék, hogy megszólít az utcán mert kitudja látom-e még... :)))) bár én nem vagyok egy olyan húú de félős lány, biztos tudnék vele miről beszélni, főleg mert semmit nem tudok még róla.. alapból immááádok új embereket megismerni, szóval szinte mindegy hol vagyok:)
2012. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg bejön a srác akkor nekem ok
2012. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!