Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fagyok le ha úgy néz rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fagyok le ha úgy néz rá az a srác, aki szimpatikus nekem, szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

szal jól +vagyunk mikor beszélgetünk,még nem igazán ismerjük egymást,de néha ,,úgy" néz rám és én meg teljesen lefagyok pár másodpercig szinte mozdulni se tudok. miért vagyok ilyen béna? ez nagyon ciki szerintetek?

ez mit jelent?


2011. júl. 18. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ciki csak nagyon tetsszik neked.
2011. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizony, ahogy az első írta. :)
2011. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez volt...:DD szerintem nem gáz...:$
2011. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
zavarban vagy, ez természetes.
2011. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ciki,minek vagy zavarban? Mondd el,mert már láttam ilyen embereket,de nem tudom mit éreznek,mire gondolnak közben.Most elmondhatod nekem!!! KÍVÁNCSI VAGYOK!!!!!!
2011. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!