Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Hogyan tudok itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Hogyan tudok itt beszélgetni? Facebookon van egy BADOO nevezetű alkalmazás, ahol lehet ismerkedni.

Figyelt kérdés

Írtak rám páran, de amikor rákattintok a csevegés gombra, vagy az üzenetre nem csinál semmit... MIÉRT???

Értelmes válaszokat légyszi.


2011. márc. 15. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg pontokat kell gyűjtened ahhoz, hogy ezeket a funkciókat használhasd. Én két képet 50 pontért nézhettem meg :S Nem láttad sehol a felszólítást, miszerint ennyi és ennyi pont kell, hogy cseveghess?


Pontot úgy tudsz gyűjteni,hogy válaszolgatsz azokra az idióta kérdésekre az ismerőseiddel kapcsolatban.

2011. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát h cseveghessek ahhoz nem láttam, csak azt láttam h x pontot kell gyűjtenem h amelyekre válaszoltak az ismerőseim kérdéseket megnézhessem... :D
2011. márc. 15. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!