Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes valaki ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes valaki ilyet művelni az élettársával?

Figyelt kérdés
Mi lehet az az indok,(ami szerintem baromira nincs)hogy egy ember ilyet tegyen,ráadásul egy nővel: [link]

2012. nov. 14. 12:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
elmeszakértői vizsgálat????!!! Na én az ILYEN esetekre mondom, hogy VISSZA A HALÁLBÜNTETÉST :(... Ehhez képest a "véletlenül" megölt rendőrpszichológus kutya füle...nem, de ezért halált, semmi mást :(((. Tiszta 20. századi diktatúrás kínzás ..uhh:(
2012. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
:(
2012. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Túl sok horrort nézett/néztek.
2012. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%

A halálbüntetést csak abban az esetben kellene visszahozni, ha valaki "halálbüntetést" hajt végre a másikon.


Nem vagyok vallásos ember, de akkor is azt tartom, hogy másnak az életét elvenni akkor is bűn, ha a másik ember bűnt követett el: senkinek nem tiszte az élete felett ítéletet hozni.

2012. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok egy bosszú vágyú ember,de minimum

megrugdosnám,ha ott lennék börtön őr,ahol van,

aztán elvinném a zuhanyzóba,10 másik kannal,és 3 fogásos vacsorát ajánlanék annak,aki úgy fenékbe rakja,hogy min 1 évig elfelejti h mire való a szék!

2012. nov. 14. 12:22
 6/21 A kérdező kommentje:

ma 12:21!


Értem,de egy komoly kérdés!


Mit tennél,ha a TE lányod lett volna,és ott lenne a gyilkosa,a szemedbe nézne,esetleg képen is röhögne?

2012. nov. 14. 12:23
 7/21 anonim ***** válasza:

A halálbüntetés csak egy pillanat...előtte maximum rágódik/fél, aztán vége...nincs értelme, állítólag amúgy sem éreznek nagy fájdalmat ilyenkor.


Úgysem kerül ki élete végéig a börtönből az, aki ilyet csinál. Inkább szenvedjen csak a kalitkájában, míg a többi rab hátulról rakja.

2012. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

1 kérdés mindenkihez:


am ti hallottatok erről a hiradóban/tévében?

2012. nov. 14. 12:28
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem, de én ritkán is nézek tévét. Youtubon láttam hasonló esetről riportot, de már nem emlékszem ez volt-e az.
2012. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igazából,nem itt olvastam először a dologról,és egyszerűen nagyon megrázott ez az egész.

Hogy egy emberi lényt így megaláztak,megkínoztak,napokon keresztül el kellett viselnie a szörnyűségeket.

Máshol azt olvastam,hogy a haját leégették,és olyan kínzásokat is végrehajtottak rajta,amit nem szeretnének nyilvánosságra hozni.

2012. nov. 14. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!