Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt már olyan, hogy egyik nap nagyon kedveltetek valakit, de másnap már meg tudtátok volna fojtatni?

Figyelt kérdés
Velem ez történik.Tetszik egy srác, de egyes napokon úgy felidegesít, hogy meg tudnám fojtani.Viszont másnap megint odavagyok érte.Ez normális?Miért történik ez velem?

2012. nov. 14. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam már így. Mikor kiderült, hogy megcsalt az exem. Előtte nap még oda voltam érte, másnap már egy kanál vízbe tudtam volna fojtani. De ez már nagyon régen volt, azóta nem érdekel, sőt örülök, hogy így alakult. Persze ez teljesen más esett, mint a tiéd.
2012. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha így érzek önnön magam iránt.
2012. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szereted igazán!
2012. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!