Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy egy ejszakas kalandom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabiiikka123 kérdése:

Volt egy egy ejszakas kalandom egy fiuval akit 1hete ismerek o most lepett ki egy 3 eves kapcsolatbol, enis nmreg leptem ki a 2 eves kapcsolatbol masnap osszeultunk es beszeltuk h most senkinek sem kell komoly kapcsolat lesz vmi ebbbol kesobb ebbol?

Figyelt kérdés
Szoktunk beszelni es talizni is...smszunk...7vegen hivott h menjek bulizni..nmtudom h csk egy ejszakast akar vagy kesobb tobbet is?

#egyéjszakás kaland #kilepes utanni kaland
2012. aug. 29. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem kéne olyan lány, aki belemegy egyéjszakás kalandba. Az már ribi kategória.
2012. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Később lehet többet is. De tudod, ezt ő tudja neked megválaszolni. Tőletek függ. A kérdésed alapján, te akarnád a dolgot, de ő meg kevésbé jelenleg. Hát ha ő hív stb., és ez hosszabb időn át így megy, akkor bizakodhatsz szerintem, de nyilván biztos választ tőle fogsz tudni kapni.
2012. aug. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk nmvarom azt h most rogton...majd ido elteltevel ugy gondoltam mikor o is tullesz es enis :)
2012. aug. 30. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Az egy éjszakás kalandok nem szoktak semmilyen formában folytatódni. Se beszélgetés, se smacizgatás. Ha jól számolok, az már a második éjszaka lenne, ha elmész. Itt inkább az a kérdés, hogy fel is vállal, mint barátnőt, vagy csak szeretőt keres?

Az elsőnek meg üzenem: az a nő, aki időnként vadul egy kicsit - csakúgy mint a partnere, hisz kettőn áll a vásár - NEM ribi. Aki átver egy lányt, ígér fűt-fát, hogy megkapja, aztán lelép, az meg egy szemét köcsög. Ha neked volt ilyen történeted, akkor jobb, ha meg se szólalsz.

2012. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!