Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni ha rossz kedvetek van amiatt, hogy nincs senkitek?

Figyelt kérdés

Rendesen sírhatnékom van emiatt:( Nem kellek senkinek és a körülöttem lévőkért meg rajonganak:(

Gólyabál is van, engem meg el se hívott senki, a többiek meg a 3. srácot mondják vissza...

Tegnap mentünk kajálni páran és az egyik csajnak a kiszolgálósrác odaadta a névjegykártyáját meg ilyenek...:(

Vagy szimplán leszólítják őket, én meg csak állok mint egy darab szr...:( Most is mindenki készül meg minden én meg....legszívesebben csak bőgnék:(


2012. nov. 14. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én nekem ha rossz kedvem van akkor sírok .. ami elég sokszor van.. nekem jobb ha sírhatok.
2012. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ledőlök az ágyba és elgondolkozok milyen lenne.. esetleg valamin próbáljak-e változtatni.. pedig én sem vagyok sem ronda, sem bunkó, nemcigizek,nemiszok stb..

F/16

2012. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Küldj képet és agyondicsérlek! Az majd felvidít. :)
2012. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Erre valók a barátok, ilyenkor szólok nekik és elmegyünk inni. Ekkor szokott az előfordulni hogy másnap ismeretlen helyen ébredek, avagy harmadnap. Ezek az esték elég durvák szoktak lenni, És a másnaposság megkímél attól hogy ezen ( vagy bármin) tudjak gondolkodni.

Próbáld ki.

2012. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Ivan Iljics ***** válasza:

Ma a BME építészkaron van gólyabál.


Engem meg péntekre utasított vissza mindenki, na bumm! Nem dől össze a világ akkor sem.

Persze nem jó érzés egyedül lenni, de valójában csak hozzáállás kérdése szerintem. Ha elhatározod hogy egyedül is jól leszel akkor kevésbé fogod magad rosszul érezni.

2012. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, :( Kolis vagyok és most vasalom a szobatársam haját is mindjárt mert indulnak:( Én meg itt leszek egyedül, és ez nagyon rossz érzés...nem tudom mit csinálhatnék egyedül:( Hiányzik az hogy kelljek valakinek:( Így olyan senkinek érzem magamat, mert tudom hogy nem kellek...ha eltűnnék se hiányoznék:(

Az ivás meg olyan, hogy nem tudok berúgni:( Próbáltam már, tényleg mérhetetlen mennyiségű piát ittam és semmi:( Szóval még az se megy:(

2012. nov. 14. 19:29
 7/20 anonim ***** válasza:
Szomorú helyzet az, amit leírtál, de... Nem lehetséges az, hogy te sem teszel meg mindent azért, hogy pl. felfigyeljenek rád? Nem ismerlek, ezért csak ötletelek, de hátha segíteni tudok. Nem tudom, hogyan szoktál viselkedni, lehet, hogy túl visszahúzódó vagy, csendben megbújsz a többiek mellett, és nem adsz lehetőséget arra, hogy megismerjenek téged. Talán eleve olyan kisugárzásod van, ami esetleg taszíthatja a fiúkat (mert mondjuk sokat szomorkodsz, és ezt látni is rajtad). Nem azt mondom, hogy hibás vagy, de lehet, hogy vonzóbb lennél, ha kicsit nyitottabban viselkednél.
2012. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha be akarsz rugni, akkor ures gyomorral tedd. Olyan meg nem volt akinel ne mukodott volna.

Amugy meg ugyanebben a helyzetben vagyok. Neha bogok, neha heavy metalt hallgatok, gyakran jarok edzeni, allandoan elhatarozom, hogy akkor nem is kell pasi, anelkul is boldog leszek, de sajnos nem megy. es kb havonta akarok elmenekulni ebbol az orszagbol.

2012. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam is ez a helyzet,hogy sokszor szomorú vagyok.Ilyenkor általában sírok vagy zenét hallgatok.Ettől kicsikét jobb.

"Inkább a basszus ba*szon szét,mint az ideg"

2012. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a kisugárzásom, inkább a külsőm az ami nem szép:(

Ha szomorú vagyok az inkább mint most, magamban, nem látni rajtam a csalódottságot, mondom közben barátnőm haját csinálom és nevetünk...de mégis féltékeny is vagyok és ez bűntudatot is ad hogy hogy lehetek ilyen:(


Amúgy én is járok edzeni, meg igyekszem nyitott lenni, de sokszor ellenszenvet keltek az emberekben első látásra, és ezt sosem értettem:(

Valahogy hamar kialakulnak az olyan emberekkel a kapcsolatom akikkel hosszabb távon is jóban tudok lenni.

Fura is mert általában fiúkkal vagyok jóban és mégsem:(


Annyira elegem van:( A piáról meg annyit, hogy kaja nélkül is próbáltam már, és mindennel, erős házitól kezdve az abszintig, tényleg és nem:( Ez is úgy tud zavarni...fogalmam sincs hogy mi lenne az amit el kellene érni, mindenki körülöttem hányt meg nem emlékezett semmire, nekem a legtöbb meg egy 3-4 perces szédülés volt de az is elmúlt hamar:( Jó most nem azt mondom hogy szét akarom hányni a fejem, meg ilyenek, csak hogy egyszer elfelejteni se tudom a dolgokat egy estére se:(

2012. nov. 14. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!