Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire áldoznátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire áldoznátok fel a jövőtöket a kapcsolatotokért?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom 3 évvel fiatalabb nálam. (Én 21 vagyok, ő 18). Már másfél éve együtt vagyunk, megértjük egymást nagyon jól, csak kezdenek előjönni a korkülönbség miatti nehézségek. Ő most érettségizik, én idén diplomázok. Elég szar helyzetben van a családom, bennem bíznak, hogy tudok boldogulni. Sajnos a magyar valóságban az alapszakos diplomám, és nyelvtudásom már nem olyan ritkaság, már most pályázok állásokra, de nagyrésze már előre el van döntve... vagy 3-5 év tapasztalatokat kérnek. Sok barátom külföldön él, ijesztő számban sokan, és egyre többen mennek, és nagyon jól meg is vannak. Anyukám segítene elindulnom, csak menjek már el innen. Neki két állása van, ápoló, egyik 12 órás, sokszor utána megy a másik munkahelyére. Sajnos pénzben elég szarul állunk, hiába dolgozza magát hülyére... Fáj látnom, ahogy leépül, kedvetlenedik - és a családom tényleg dolgozik, szorgalmas, kétkezi munkás.Nem tudom elképzelni, hogy itt építsem a jövőmet, mert nem mozgok olyan körökben, hogy előre meglegyen a helyem, vagy valaki toljon.


Barátom nemzeti érzésű fiatal srác, ő ellene van a "menekülésnek". Jönni nem fog velem. Mikor viszont felhozom a témát, hogy én mennék, megkapom a fejmosást, hogy máshol se jobb, itt születtél, ne hidd, hogy kint jobb lesz. Ha "itt hagyom", akkor miattam kell szakítanunk. Ő hajthatatlan.


2012. nov. 15. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

minden azon múlik, mekkora kompromisszumokat tudsz kötni a kapcsolatért, a másik tesz-e ilyet

és mekkora a jövője a kapcsolatnak, ha együtt maradtok, mert 18 éves nem 28 v 38 éves, mások a céljai még

2012. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a sracot, nem illetek össze. Es amugy is fiatalok vagytok, ne k*rd el a fiatalsagodat egy pasi miatt aki nem tamogat teged.
2012. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy "szerelem" se ér többet a karrierednél...illetve inkább itt a megélhetésedről van szó.Fiatalok is vagytok nagyon..nem hinném hogy komoly lenne hosszú távon.,nem hiszem hogy vele szeretnéd leélni az életedet...így nem éri meg áldozatot hozni.Ha nagyon szeretne megértené,elfogadná,ha nem is menne utánad esetleg találkoznátok ritkábban,de ő nem fog rád várni,nagyon fiatal még.Én azt mondom,ne add fel az álmaidat senkiért,mert bárminek vége lehet egyszer,és akkor mi lesz?Az utcára kerültök?Menj most,legalább még most fiatal vagy.
2012. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!