Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki már találkozott fiúval azért hogy csókolózzanak, csak azért mert az jó?

Figyelt kérdés
Mármitn mondjuk neten találkozott egy fiúval és nem is nagyon ismerkedtek, de megbeszélték hogy találkoznak mert jó csókolózni. Vagy van olyan lány aki belemenne ilyenbe?

2012. nov. 15. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok de nekem is bejön az ilyen... csak a csokolozásnál pici több is lehetne ilyen összefutásnál...
2012. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy srác az utcán aki szembe jött, megkérdeztem az időt, megmondta és megcsókolt. hosszasan és ment tovább. azt hittem elájulok, olyan jó volt, meg ugye meg voltam lepődve mint atom.
2012. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te hallod az lehet én voltam xD
2012. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de komoly :)


amúgy én nem láttam többet azt a srácot. gondolom le is írt magában egyből. felhúzott, hogy olyan ösztönszerű volt az egész, semmi szavak, meg kínos ismerkedés, semmi abszolut, hanem egyből a lényeg. azt sem tudtam hol vagyok :)

2012. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amúgy helyes volt, kétlem, hogy ezt más is kihozná egy kérdésből.
2012. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát azt hiszem már öreg vagyok hozzá, hogy így találkozzak valakivel, pedig jó lenne =) mostanában csupa olyannal akadtam össze aki pocsékul csókolt, úgyhogy már kicsit hiányzik valami normális...
2012. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát az nem itt kéne megkérdezni, mivel úgyse lakik feléd senki aki ebbe belemenne. Hova valósi vagy amúgy?
2012. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!