Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mért csinalja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért csinalja ezt?

Figyelt kérdés
A pasimmal már egy jó ideje nem vagyunk együtt, de mivel egy suliba járunk, elég gyakran találkozunk, látjuk egymást! Azt még tudni kell, hogy nagyon szerettük egymást! Boldogok voltunk mindketten! A szakításunk elég csúnyára sikeredett, de nem vagyok nagyon haragtartó, igy elfelejtettem mindent amivel még nyáron megbántott! Viszont mostanában újra elviselhetlenül bunkó, ha beszélgetek más fiukkal ,mindig kinos helyzetbe hoz, és néha olyanokat is mond amivel nagyon megbánt engem! Egy ideje probálok nem tudomást venni róla, de akkor csak még bunkóbb! Van mikor kéri hogy béküljünk ki, de én értelemszerüen nemet mondok neki, mert nem akarok egy ilyen emberhez tartozni! Szerintetek mért csinálja ezt? Mért nem tud békénhagyni? Köszi a válaszaitokat előre is!
2012. nov. 15. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért bunkózik, mert más fiúkkal beszélgetsz és nem tetszik neki, de csak így tudja kifejezni magát.(szegény idióta :))
2012. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha szakítottunk, és lezártuk a kapcsolatot, akkor mért nem képes elfelejteni engem és békénhagyni? Már nagyon zavaró amit csinál!:/
2012. nov. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!