Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szeret? Mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret? Mért csinálja? 14/L

Figyelt kérdés
Ismerek egy srcácot ő16/F barátok voltunk eddig közös baráti társaságunk is van. Többször mondta hogy tetszem neki de én mindig leoltottam hogy legyünk csak barátok. Az utóbbi pár hétben adot egy puszit a nyakamra és az elindított bennem valamit. De amikor fel mentem facere hogy újra lássam és megnézzem a képét láttam hogy egy csaj köszöngeti neki hogy oda adta a pulcsiját és nem telt el nap h ez a csaj ne rakot volna ki bejegyzést. A csajnak van barátja . Szerencsére nem a Csabi. Szerintetek ha szeret mért írogat vissza annak a csajnak ? Az örületbe kerget a szivezgetésekkel meg a drágámozásal :SMért csinálja ha sejti hogy mit érzek? Pár napja próbálom elérni.. de 1 hete nem jött ki a haverokhoz.. akkor most mivan ? :S Hogy valjam be neki hogy tévedtem és többet akarok? :(
2012. máj. 13. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj inkább tanulni 14 évesen ._.
2012. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Te meg dolgozni és nem a gép elött pukkadni .. adj enni a gyerekeidnek :DD
2012. máj. 13. 17:26
 3/15 Szandy :) válasza:

Ha a csajnak barátja van,akkor még nem kell izgulnod!Az meg,hogy visszaír neki nem biztos,hogy komoly-.Lehet h féltékennyé akar tenni,vagy csak jó haverok azzal a csajjal.Te ne törődj azzal a lánnyal.És mielőtt bármit is mondnaál a fiúnak,gondolkozz el rajta,h tuti h tetszik,v csak egy fellángolás!!!Lehet,h a srácnak is szarul esett h leoltottad,de tuod mit mondnak:a tiltott gyümölcs a legédesebb!!!! :)

Szerintem ne add fel és keríts egy alkalmat,amikor beszélgetni tudtok és mondj el neki mindent.Mert ha tényleg tetszettél neki,akkor az az érzés nem múlik el egyik napról a másikra!!!!

Én szurkolok nektek!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDD

2012. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
LOL vasárnap ne akard már dolgoztatni szegény embert.. :D
2012. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Többször mondta hogy tetszem neki" = "ha szeret" :D


"én mindig leoltottam hogy legyünk csak barátok" - "én mindig leoltottam hogy legyünk csak barátok"


Kislány vagy még, de ez nem baj. Összekevered a vonzalmat a szeretettel :)

És azt sem biztos, hogy figyelembe veszed, hogy az ember büszke lény.


Harmadrészt: kicsi vagy még. Lehet azért bókolt, hogy kicsit az önbizalmadat erősítse. Nem azért, mert tényleg tetszenél neki.


Várj szépen türelemmel, és ha majd megint bókol, oltás helyett köszönd meg, mosolyogj, és esetleg viszonozd.

2012. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pár héttel ezelőtt amikor a nyakamra adott egy puszit akkor azt mondta véletlen volt és láttam rajta hogy fél egy picit utána ahányszor elfordultam és vissza mindig összetalálkozott a szemünk. Amúgy nagyon köszönöm az eddigieket. De nem hiszem hogy ez vonzalom mert akkor azért utasítottam el mert abszolút semmit nem éreztem. Ez a nyakra puszi óta alakultak ki és azóta midnen este rá gondolok :)
2012. máj. 13. 17:47
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagy bizonyossággal barátságból alakult szerelemmé (: Eddig ő volt a lelki szemetes kukám és tényleg midnent tud rólam és én is róla... de jó hogy nem volt nyuszi és végre még ha nem is nagy dolgot ,de lépett felém :)
2012. máj. 13. 17:49
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak attól félek mivan ha az a csaj könnyűvérű? :S
2012. máj. 13. 17:49
 9/15 anonim ***** válasza:

szia:)


Én is 14 éves vagyok, és ugyan ezt éreztem egy barátommal. annyira jóban vagyunk, és én is bármit megtudok osztani vele. De egyszer csak ő elkezdett vonzódni felém. Ölelgetett, puszit adott amikor találkoztunk, bókolt nekem. Én meg eléggé bunkó voltam vele, hogy érezze, én nem akarok többet. Alig beszélgettünk, semmi puszi, semmi ölelés.

De egyik nap mégis hagytam, hogy megöleljen, erre felkapott, és megpörgetett. És én is mint te úgy éreztem, hogy én is többet akarok.

De jött egy hülye barátnőm, és eléggé jóban lettek...:/

Én meg rájöttem, hogy még sem úgy érzek, ahogyan azelőtt...szerintem hagyj egy kis időt magadnak, hogy tisztázd magadban a dolgokat. Mert ha most elsieted, és rosszul sülnek el a dolgok, akkor örökre elveszíthetsz egy barátot.

Kíváncsi leszek a folytatásra! Én szurkolok neked, hogy a legjobb megoldásra juss!:)

2012. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Annyira szánalmasok vagytok kis 14 éves csitrik! -.-"
2012. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!