Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen szerelm!! Létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lujzy kérdése:

Véletlen szerelm!! Létezik?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza edzésről (ping pong) „ 2 hónapja kezdtem vagyis a 9-12 évesekkel vagyok 14 éves létemre de nem baj valahol el kell kezdeni. Ma páratlanul voltunk és nekem egy TÖK CUKI 16 éves fiúval kellet játszanom .Én meg tökre ideges lettem mert ő már legalább 4-5 éve játszik .Az edző meg azt monda hogy ne izgulj mert ő szeret mindenkivel játszani főleg csinos lányokkal. Nagyon megijedtem.( és mikor ezt megtudta hogy ezt mondta nekem az edző akkor tökre elpirult) Eddig észre sem vettem hogy ilyen CUKI. De annyira zavarba voltam hogy folyamatosan a mellettem játszó barátnőmhőz beszéltem, és amikor magjött a haverja akkor meg örült mert azt mondta hogy én többet beszélek mint amennyit játszom. De amíg játszottunk addig végig mosolygott. Szerintem tök idiótának tart. Most minden esélyem elszállt????????????
2012. nov. 15. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezhet
2012. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a szerelemhez???
2012. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak véletlen szerelem létezik.Ami nem véletlen,az nem is szerelem.
2012. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kiskutyát, az is CUKI.
2012. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt úgy éetettem hogy van esélyem nála??????????Mert nekem nagyon tetszik.A véletlen alatt pedig azt értettem hogy még sosem néztem úgy meg, most meg ez úgy jött mint a villám.........
2012. nov. 15. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez meg nem szerelem , ne gondolj ilyen sokat ennyibol... nem olyan valoszinu , hogy elijesztetted , lehet aranyosnak is talal.. hatha sikerul meg vele jatszanod, akk probald megismerni , es tartsd feken magad..:) es minden rendben lesz..:)
2012. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi ez a löket most nagyon kellet!!!!!!!!!

Kedves vagy!!!!!!!!

Köszi! Köszi!

2012. nov. 15. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
húúú... ha ez jó akkor ennek csk örülni tudok, majd írd meg mi történt..:) /20:36/
2012. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!