Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes vagyok megváltozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes vagyok megváltozni miatta! Hogy adjam a tudatára?

Figyelt kérdés

Az egész szeptemberben kezdődött.A buszon spontán mellé ültem le,és megkért,hogy húzzam el az ablakot,onnantól kezdve a dolog beszélgetésbe ment tovább.Névről ismert engem,pedig nem beszéltünk ezelőtt soha sem.Végül mondta,hogy engedjem ki mert ott van a leszállója,én nem engedtem addig,míg meg nem mondja meg a nevét.Majd kikönyörögtem másnap egy telefonszámot is.Felhívtam,mert bele szerettem.Elvittem csónakázni(mert szeretek horgászni így van nekünk).És elmeséltem neki,hogy milyen ember is vagyok.Sok balhé,verekedés,nagyképűség,flegmaság..Mindent elmondtam őszintén.És ő is mesélt magáról.

Ez az eset után egyre kevesebbet találkoztunk,és láttam,hogy nem érzi jól magát mellettem. Erőt vettem magamon és megkérdeztem,hogy mi a baj? Azt,mondta,hogy ne haragudjak de mi két külön álló személyiség vagyunk, szóval a viselkedésem miatt.

Ott hagyott,én meg ledöbbentem,eltelt egy hét,és hiányzott a társasága,elmentem a házukhoz és elölről kezdtem mindent.Ő egy angyal,és nyilván nem akar ilyen emberrel együtt lenni mint én.

De tudom,hogy velem akar lenni,csak fél be vallani..Én meg ebbe bele őrülök.Sok mindenben segíthetnék neki,és ő is nekem,hogy jobb ember legyek...

Mit csináljak még???Annyira szerettem,hogy elmondhatatlan.

Én 18/F


2012. nov. 15. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ne miatta változz meg, hanem magadért :)
2012. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Legfőképpen miatta szeretnék,de tudom,hogy képes vagyok rá mert hangulatember vagyok.

Ha kell egész nap a könyvtárban ülnék vele és olvasnám Ady Endre összes kötetét.

2012. nov. 15. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát öcsém(öregebb vagyok nálad kicsit),én senkiért sem változnék meg.Ha nem kellek valakinek úgy,ahogy vagyok,akkor keressen olyat,aki megfelel neki.Nem 1 pina van a világon,nem kötelező azt hajszolni,hogy neki jó legyen.De te tudod...
2012. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért szerintem az, hogy leadsz a rossz fiú imidzsedből és kicsit viselkedsz, nem balhézol annyit, az azért nem olyan nagy áldozat szerintem. Az én párom is "jó" útra tért egy ideje...különben sosem jöttem volna vele össze....kis "rossz" fiúm :) imádom :)
2012. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!