Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már megőrülök, mert minden 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megőrülök, mert minden 2. fiú, akit látok az utcán, megtetszik. Miért vagyok ez?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon izé vagyok, az utcán minden 2. korombeli fiú tetszik, és féltékeny vagyok azokra, akik kapcsolatban vannak, és nem tudom eldönteni, hogy most ha valakivel össze fogok jönni, vele is ez lesz, hogy látásra tetszik, aztán majd amikor megismerem, akkor belészeretek? Vagy olyan lesz, mint ha belémcsapna a villám, és tudnám, hogy na, ő tényleg más, ők kell nekem?? Jaj. :/

16/L


2012. nov. 15. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szeretethiányod van.

Leszel a barátnőm?:D

16/F

2012. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretethiányod van. 15/F
2012. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nyugi én is minden péntek/szombat este minden 3. lányba szerelmes vagyok :)

23f

2012. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szeretethiány. A barátaimtól, családomtól sem kapok valami sok szeretetet. :(
2012. nov. 15. 22:09
 5/18 anonim ***** válasza:

jó lenne ha sok ilyen lány létezne mert lassan fiuknak alig van barátnőjük :( vagy is errefelé nemngyon

(kérdező ) szeretethiányod van nem csak te vagy így :)

1 barát megoldaná a problémádat

17/F

2012. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sima szeretethiány. Én is egyedül vagyok és állandóan morgok ha szerelmes párt látok, és iszonyatosan irigy vagyok rájuk.:D Nem akarom részletezni a dolgot.

22/L

2012. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mennyi szeretethiányos lány..

Szeretem a gyk-t:D

2012. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

velem ugyanigy, de mondjuk minden 5.csaj tetszik meg :D

de ugyanazt érzem amit te

2012. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Itt arról van szó, hogy az ösztrogén szinted emelkedik ebben a korban, és ezért van az, hogy vágyat érzel, és kész vagy befogadni az érzéseket.
2012. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
milyen korban utolsó? én 23fiú vagyok, előtted írtam
2012. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!