Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, hogy kezelitek, amikor megtetszik valaki más a párotokon kívül?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el az álszenteskedéstől, hogy aki igazán szereti a párját azzal aztán tuti nem történik ilyen, azt hiszem mindenki csak addig gondolja így, amíg nem volt ilyen helyzetben.


Ti ilyenkor mit tesztek? Teret adtok a dolognak? (nem megcsalás, de azért beszélgetsz az illetővel, tartod vele a kapcsolatot)

Vagy megcsaljátok tényleg, ha nagyon nagy a kísértés?

Vagy kerülitek?

Szakítotok?

Vagy titokban próbáljátok megismerni, hogy hátha jobb mint a mostani?

Na persze egyéb lehetőségek is lehetnek, csak érdekel, ki hogy áll hozzá egy ilyen helyzethez. :)


2012. júl. 31. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a lenti alternatívák közül valamelyik.
2012. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Van egy kolléganőm, akivel egy irodában vagyunk, na ő nagyon tetszik, külsőre pontosan olyan, mint az ideálom (30-as, kis alacsony, formás, de nem túlsúlyos, mindig szépen kisminkelt, a haja kivasalt, be van állítva, csinosan, divatosan öltözködik, főleg most nyáron azok a lenge cuccok, amiket néha felvesz...), viszont ő csak szexuálisan vonz, mert egyébként szellemileg sajnos nagyon nem vagyunk egy szinten. Ja, és elvált, tehát rá lehetne hajtani. Amiért mégsem teszem, az az, hogy nem akarom a stabil házasságomat pár (minden bizonnyal falrengetően durva) dugásért kockára tenni, mert egyébként eszem ágában sincs válni. Így aztán unalmas perceimben elképzelem, ahogy magunkra zárom az ajtót, felteszem az asztalra, és rettenetesen adok neki, de ennyi... :-)
2012. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám elviselni, ha megtudnám, hogy a párom olyasmiről fantáziál, mint a 2. kommentező.

Bár én is voltam úgy, hogy megtetszett egy srác nagyon,mikor volt egy fél éves kapcsolatom. Közelebb kerültünk egymáshoz, megismertük egymást jobban,de először csak mint barát...aztán szerelmesek lettünk egymásba,de fülig. Rájöttem,hogy nem voltam elég szerelmes a fél éves kapcsolatomba,hisz akkor nem szerettem volna bele másba. Szóval szakítottam a párommal,és összejöttem ezzel az új sráccal. Vele már 2 éve vagyunk együtt,és még mindig izzik a szerelem. De néha még most is van,hogy megtetszik egy-egy srác,viszont mindegyikről tudom,hogy csak vonzalom,és semelyikük sem lenne jobb a páromnál.:) Ilyenkor ha kezdeményeznek,akkor beszélgetek velük,barátkozok,és bár nagy a vonzalom köztünk,a párom sokkal fontosabb,így eszembe sem jut,hogy leváltsam.:))

Tehát ha tetszik valaki,akkor nyugodtan ismerd meg közelebbről,ha szeretnéd. Ha biztos vagy benne,hogy szerelmet érzel iránta (nem pedig holmi vonzalmat,fellángolást),akkor hagyd ott érte a párodat,hisz nem szereted eléggé.

2012. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én igyekszem elhessegetni a gondolatot, és hibát keresek az illetőben, ezzel győzöm meg magamat, hogy nem érdemes a kapcsolatomat kockáztatni.

Ha mégis történik valami (összeveszek a párommal és a másik karjaiban kötök ki) akkor nyilván szakítok, ez a legtisztább. Még akkor is, ha a másikkal sem jön össze a dolog.


24/N

2012. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki eljut idáig, akkor az elsődleges kapcsolat nem 100%-os. Én megtalálom a másikban azt ami nincs meg a páromban. Nem hiszem hogy a szeretőm a legjobb de mégis egyszerűen nem tudok lemondani róla.

Épp most olvasom Amikor a hűségesek hűtlenkednek c. könyvet ajánlom figyelmedbe.

2012. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én imádom a barátom! kölcsönösen szeretjük egymást de a legjobb barátunk közös. a sráccal tudok elmenni vásárolni (utalok vásárolni ahogy ő is így hamar végzünk) mert a barátom meg órákig képes nézelődni.

az én barátom tisztában van vele hogy a közös legjobb barátunk és köztem van kölcsönös vonzalom de én is tisztában vagyok azzal hogy neki is sok lány megtetszik hisz nem vagyok egy modell alkat a 65 kilómmal. én tudom a legjobb barátunkról hogy soha nem lépne felém hisz tudja hogy a barátom szeret engem én meg őt hisz 2 napot nem birtunk ki egymás nélkül.

én titokban soha sem próbálkoznék a haverunknál és szerintem ő se ne nálam és (nagyon remélem hogy) a barátom se csinálna semmi olyan dolgot a hátam mögött aminek szakítás lenne a vége.

2012. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6. vagyok

azt elfelejtettem írni hogy én 18 a barátom 23 és a legjobb barátunk 24 éves

2012. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!