Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a kispárnámat ölelgetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a kispárnámat ölelgetve tudok elaludni. Ezt az jelzi, hogy már vágyom egy társra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
azt jelzi h te még egy gyerek vagy..
2012. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én három éves koromban csak egy terítőt ölelgetve tudtam elaludni. Még nem vágytam társra. :)
2012. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetro ***** válasza:
100%
Én is párnával alszom. Sőt, általában egy takaró is van rajtam. Ez azt jelenti, hogy egy gruppenre vágyok két tizenhat éves thai lánnyal?
2012. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Szerintem ez személyiségfüggő lehet... (21/F)
2012. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Volt már a kérdés. Szerintem igen, de egyszerű szokás kérdése. Párszor úgy alszol és már tényleg nem tudsz máshogy. 3 éve csak akkor nem szorongatom a kispárnám amikor nem egyedül voltam az ágyikóban. :) :D


21/N

2012. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem tartós kapcsolatom van, mégis szintén csak kispárnával tudok aludni :) Ha a párom mellettem van, akkor alapvetően őt ölelem, de amint átfordul a másik oldalára, már veszem is kézbe a kispárnát, hogy valami legyen... Lehet, hogy egy pszichoterapeuta ezt egészen érdekesnek találná, de ez van. Szerintem ez nem társ utáni vágyat jelez.

29/n

2012. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én évekig aludtam ugyazzal a nővel,most hogy már 1 éve nincs velem,még mindig furcsa egyedül aludni és hiányérzetem van.De csak a megszokás szerintem...
2012. nov. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!