Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon a nőkhöz (is) vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a nőkhöz (is) vonzódik az a nő?

Figyelt kérdés

Elmentem ma egy hobbiboltba. Összeválogattam mindent, amire szükségem volt, de egy ecsetet nem értem el, így a pénztárnál mondtam a nőnek, hogy még egy legyezőecsetet is szeretnék. Kitett elém 3 fajtát. Az egyik túl nagy volt, ezért kapásból félretettem és a másik 2 sörtéjét kezdtem nézegetni, mire ő felvette azt az ecsetet és azt mondta, hogy ő a helyemben azt választaná, mert olyan finom puha és megsimogatta vele a kezem. Nem tudom, hogy én értettem-e félre, de ha ezt egy pasi csinálta volna biztosan flörtnek veszem...

Amúgy most voltam először abban a boltban, tehát még látásból sem ismerjük egymást.

26/L



2012. nov. 16. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, vagy csak azért, hogy megvedd.
2012. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Csak azert csinalta h lasd h milyen puha.
2012. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért kellett látnom, hogy mennyire puha? Festéshez kellett, nem azért, hogy valakit simizgessek vele... Ahhoz meg nagy volt.
2012. nov. 16. 20:30
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem, hogy ezért csinálta. Inkább csak kedves akart lenni... A kérdésből ítélve viszont Te (lehet) örülnél neki ha ezt flörtnek szánta. Ha ennyire foglalkoztat, hogy ezért kiírsz egy kérdést akkor javaslom, hogy menj vissza a boltba és vegyél valamit, ha ekkor is úgy érzed, hogy akar valamit akkor sem biztos semmi xĐ Ez a legrosszabb, hogy csak akkor lehetsz benne biztos, ha O mondja. Ezekből a jelekből nem igazán lehet leszűrni...
2012. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok szobafestő-mázoló, (bár apumnak az a szakmája:D) de azt én is tudom, hogy igen is fontos az ecset puhasága. :)

Szerintem szimpla kedvesség volt tőle. :)

De próba cseresznye, menj vissza a boltba és vegyél még valamit, biztos elfelejtettél valamit. :P Aztán úgyis látszani fog rajta ha felkeltetted az érdeklődését, vagy sem. :)

2012. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem foglalkoztat a dolog, hogy viszamenjek, mivel férfipárti vagyok. Szimplán fura volt a helyzet számomra, mert mint írtam, ezt pasitól flörtnek vettem volna. Amúgy meg tökmindegy mennyire puha az ecset, ha nagy, akkor nagy :)
2012. nov. 19. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Te lezbi vagy?
2012. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ˇˇ

Te tudsz olvasni?

2012. nov. 21. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki. :P
2012. nov. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!