Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekeiteket kamera előtt...

Gyerekeiteket kamera előtt tisztába raknátok?

Figyelt kérdés
Hát igen van aki megteszi szerintem hogy felvétel megnyomása indítást követően tisztába rakja hogy fel tegye különböző közösségi portálokra mint a szülést. http://www.youtube.com/watch?v=E0Wm7Inff4g&NR=1&feature=ends..

2012. szept. 28. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mi van? Egy szavadat sem értem. Ez pedig egy táncoló meztelen kínai gyerek. Senki nem rakja tisztába...
2012. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán értem, hogy ennek a videónak mi köze a tisztába tételhez...
2012. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
...és akkor mi van?mindig is voltak hülye emberek,lesznek is,én már semmin nem lepődök meg.Magánügye mit tesz fel és hova....
2012. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
HA lenne gyerekem se raknák fel pucér képet/videot róla a netre...elképzelem,ahogy a sok szatír és pedofil hegyezi a képernyő elött a matyit miközben ezeket nézegeti fúúúj.
2012. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos youtube-n lehet találni kíbai családot aki kamera előtt nyíltan pelenkázza.Nem tudom ti hogy álltok hozzá.Na meg is találtam kérdésre vonatkozó linket http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=EzJe9_bKFmM..
2012. szept. 28. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Soha. Pucér képet sem! Sőt, utálom nyílvános helyen pisiltetni is a fiaimat!
2012. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Kedves Béla! Egészségedre, ezt hívják pedofíliának..
2012. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem néztem meg amit linkeltél, de nem is csináltam a kislányomról meztelen/pelenkázós videót, de ha csináltam volna se tölteném fel sehova. Arra gondolnék, hogy hány pedofil állat nézegetné és hogy én szeretném-e, hogy a szüleim feltöltsenek rólam ilyen képeket, egyértelmű, hogy nem .

Mindenkinek a magánügye, hogy ki mit rak fel, de számomra érthetetlen.

2012. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Én csináltam pucér képet, pelusos videót (inkbb ,,apa pelenkázik!")...olyanokat amik SZÁMUNKRA emlékezetes pillanatok. Fürdőset is (pl : első fürdetés). Igazából az első néhány napon másodpercenként fénykép-videó... De feltölteni nyilvánosan soha nem töltenék fel a kislányomról ilyen képet. Bár igazából semmilyet se! fb-ratettem fel persze ruhásat vagy olyan fürcsiset ahol nem látszott semmi... De azokat is csak a barátaim tekinthetik meg.

Én is a pedofiloktól félek. meg egyébként is: MINEK? Ha a rokonaim számára történik valami vicces pillanat (ha pucér ha nem) amit meg akarok osztani akkor fb-on szintén megtehetem úgy, hogy egyénileg beállítom kik számára legyen látható. Amúgy is tele van a youetube szeméttel. Ki mást érdekelne a pedofilokon és a családtagokon kívül a pucér gyereke valakinek? Minek felkínálni olyanoknak akiknek semmi közük hozzá? Lehetne esze a kínaiaknak is. Bár annyira egyformák, hogy ott lehet úgy vannak vele, hogy úgysem ismerik fel, hogy az ő gyereke volt-e:D:D:D:D

2012. szept. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
21:56 Köszi szépen!
2012. szept. 29. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!