Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen szerintetek egy "jó nő"?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy ez nem egy 14 éves kiscsaj hülye kérdése. Komolyan érdekel a téma, úgyhogy az idióta válaszokkal ne fárasszuk egymást. Nem külsőségekre gondolok. Belső tulajdonságok, vagy esetleg mi az ami megfog, vagy amit tiszteltek ha megvan egy nőben.

2012. nov. 16. 23:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Legyen csinos,igényes,jó humora legyen,vicces,bújós,müvelt,normális,vagány,ne legyen zárkozott,nyitott gondolkodású,ne féltékenykedjen,tudjon finomakat főzni,szeresse a sört,és legyen igazi k.rva az ágyban.Ez a legfontosabb. A tökéletes nöhőz még tudnék sorolni tulajdonságokat.
2012. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Sorolhatsz, ha van kedved, érdekel. Azt megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?
2012. nov. 16. 23:28
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok.
2012. nov. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem sorolok többett,mert olyan,hogy tökéletes nem létezik. :)
2012. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ez nyilvánvaló. Éppen ezért írtam a kérdésbe is "jó nőt". Senki sem tökéletes, de ha törekszik rá, az már szerintem egy jó dolog. Köszönöm szépen a válaszod. :)
2012. nov. 16. 23:50
 6/27 anonim ***** válasza:
Persze,törekedni kell,és általában törekszenek is rá.Hogy kinek mi a jó nő,ez változó,mindenkinek más az igénye,elvárása stb.. Mint amelyik pasi neked jó,az lehet egy másik nőnek a rossz kategóriába tartozna.Magadnak felelj meg,legyen önbizalmad.Minden nő jó nő valamiért. :)
2012. nov. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok vele, hogy mi az ami bennem jó, és mi az amiben változnom kell, hogy jó legyen. De ettől függetlenül érdekel a másik nézőpont is, hogy hogyan látják ezt a férfiak. De egyébként tetszett a válaszod.
2012. nov. 17. 00:06
 8/27 anonim ***** válasza:

A férfiak is igy vannak vele,hidd el.Én is mindig néztem,kinek mi jön be,mik a lányok elvárásai,áááá nem lehet megfelelni,kizárt :)

Aztán már nem is foglalkoztam vele,azt mondtam,akinek jó vagyok igy annak jó,akinek meg nem az kapja be. :)


Ugyhogy azért mondtam,magadnak felelj meg,ne foglalkozz másokkal.Elöbb utobb mindenkinek lesz párja.

2012. nov. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13%
Nálam például alap,hogy előre köszön, és mindig mosolyogva. Ez így korrekt, nálam ez így illik. És volt ilyen, imádtam is érte, nem kicsit. Azelőtt csak tetszés volt, de azis elégge, de ettől teljesen belezúgtam, szinte halálosan. Ha egy nő meghunyászkodik a felsőbbrendű előtt, az egy nagyon szép gesztus, és ilyenkor a gazda ezt jó pontnak veszi! Szeretem az ilyen féle nőket. Szeretem továbbá, ha beszédes, de nem mond mindendéle marhaságot. Beszéljen nagyon sokat,hogy addig se nekem kelljen! Igazán ezek a jó tulajdonságok belül ,ami megfog egy nőben.
2012. nov. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

8-as! Nem megfelelni akarok, csak más nézőpontokat is megismerni és mérlegelni. :)

Kedves felsőbbrendű! Te pedig engedd meg, hogy megragadjam az alkalmat, hogy gratuláljak az érzelmi intelligenciádhoz és egyben köszöntselek a 21. században. Azt hiszem kissé el vagy maradva. :) De ez is egy nézőpont...

2012. nov. 17. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!