Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak mit gondoltok Michelle Phan-ról?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Sztem nagyon szép nemtom hogy hány éves , de ő az egyik legnépszerűbb sminkes guru a youtu-bon. Szerintem nagyon szép és stílusos a megjelenése. Ti mit gondoltok róla? vietnámi és amerikai


Egy kicsit Jessica Albára is hasonlít nem?:)

[link]


[link]


[link]


[link] (középen a fehér ruhás)


http://www.youtube.com/watch?v=J5q88Oif1TE&feature=plcp


2012. nov. 13. 20:20
 1/6 A kérdező kommentje:

megvan azszem ha jól tudom 24 éves..én is ha ennyi idős leszek vagyis 'felnőtt' ilyen 'nőies', kellemes megjelenésű szeretnék lenni aki divatos (és nem pcsás), sztem elvárható ilyen korra hogy vki adjon magára.. szerintetek?

17l

2012. nov. 13. 20:23
 2/6 A kérdező kommentje:
kort is írjatok:)
2012. nov. 13. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Szép. Minek írjunk kort?
2012. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be.

Látszik, hogy ad magára, a teste jó is, de a feje...

2012. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez szép???? b@szod...
2012. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a rizsákat, úgyhogy nem tetszik. :(


20f

2012. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!