Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrégiben derült ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrégiben derült ki, hogy a baráti társaságunk egyik hölgy tagja leszbi, Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már nem tudok úgy viszonyulni hozzá, mint korábban, nem szeretném a társaságomban látni, viszont megbántani sem akarom. Nem ő mondta el, és tudom ha rákérdeznék, nem lenne a válasza..., és tüske maradna.

Nincs semmi bajom a mássággal, ha nem a közvetlen környezetemben van!

Mi a francot csináljak...? :(


2012. nov. 17. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bántott téged? nem . Akkor mi a bajod vele.

A tisztességes, ha megmondod neki nyíltan, hogy nem szeretnél vele egy társaságba járni.

Azért ehhez a baráti társaság többi tagjának is van hozzáfűzni valója. És ha ők mégis elhívják magukkal bulizni, mert egyébként szeretik, mert jó fej, akkor ha nem akarsz vele lenni, akkor te maradsz ki a buliból.

Nem gondolod? Mi a bajod vele? Fertőz, vagy mi?

Nem muszáj vele lenned! kerüld el! de lehet, hogy akkor is el kell kerülnöd, mikor a közös barátaitokkal beszélget.

Nem ragozom tovább, szerintem butaság amit csinálsz.

2012. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fogadd el vagy felejtsd el azt a társaságot. Vagy te távozol abból a körből, vagy elfogadod. Nem kérhetsz meg egy barátot hogy többet ne járjon veletek.

Nem olyan vészes az, ne aggódj. Én is jártam hasonlóképpen, csak nekem bejött a csaj, és ő pillanatok alatt elhajtott közölve a tényt. Azóta viszont nagyon jóban vagyunk :D

2012. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolókkal.

Szerintem nem kéne egy barátnődet ott hagyni, csak azért, mert leszbi. Én leszbikus vagyok, és én meg a heterókkal vagyok így, hogy furcsa számomra az együttlétük, és nekem nagyon rosszulesne, ha az egyik barátnőm kijelentené, hogy azért nem akar többet velem lenni, mert más vagyok. Persze a te dolgod, el is kerülheted, ha úgy neked jó, de képzeld magad a helyébe, hogy te mit éreznél ilyenkor... Vagy képzeld azt, hogy nem is tudod róla, és akkor úgy is tekinthetsz rá, mint eddig. :) Valószínűleg nem tehet róla, hogy leszbi, és biztos nem akarja emiatt elveszíteni a barátait.

2.válaszoló, neked aztán szerencséd van :D 19/L

2012. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
58%
uristen... te idiótaaa szánalom... ártott neked valamit????????? attól mert leszbikus UGYAN OLYAN EMBER mint a többi.......... attól mert nem a fiúkat szereti még teljesen olyan mint te. miaz hogy ezért nem akarsz vele 1 társaságba lenni? atyám. azt kívánom téged is kezeljenek jelentéktelennek az emberek és gondolkozzanak azon hogy hogy közöljék veled hogy nem akarnak 1 levegőt szívni veled mert pl BARNA A SZEMED. de szerintem idd le magad hogy túl tedd magad ezen a TRAUMÁN hogy egy barátnőd akivel eddig elvoltál leszbikus. remélem minél hamarabb kiderül számára hogy ezért mert ilyennek született, egy barátja már nem akar vele lenni. jó nagy gyökér lehetsz.
2012. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Homofóbia a köbön, már ne is haragudj.

Merem remélni, hogy ilyen felfogással nem vagy 16 éven felüli.


Kicsit gondolj bele a helyzetébe, ha téged küldenének el, egy már beszokott társaságból, azért AKI VAGY!


21/L

2012. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 megmondom ***** válasza:
Röviden és tömören:gyökér vagy...
2012. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

megmondom!

A válaszod alapján lehetne vitatkozni, hogy ki a gyökér...

2012. nov. 20. 12:14
 8/9 anonim válasza:
46%
Én is utálom az ilyen korcsokat!
2012. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 megmondom ***** válasza:
38%
Ha neked ezen múlik egy barátság, régen rossz.Eddig nem volt gond, akkor most mi a baj?Attól, mert más, mint te, még ugyanaz az ember maradt.Az az állításod, hogy nincs semmi bajod a mássággal.Akkor ez hogy is van?Ha így lenne, ez sem érdekelne.A véleményem nem változott...
2012. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!