Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van meg Hirsch Attila...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van meg Hirsch Attila könyve? Mik a tapasztalatotok? Bevált?

Figyelt kérdés
fejtsd ki, én gondolkodóba vagyokh megvegyem-e

2012. nov. 17. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Cím, ISBN szám?
2012. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó dolog ez a gerillamarketing!
2012. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"HOGYAN LEGYEN BARÁTNŐD" c. könyvcsomat.

nem hirdetni akarom.

2012. nov. 17. 10:35
 4/4 anonim válasza:
Nekem megvan. Komoly tanítás, hónapok kellenek ahhoz hogy mindent felfogj, és mit mondjak, ha nem vagy tényleg gyáva, akkor működik. De ezzel nem barátnőd veszel. Saját tökösségeden is múlik, hogyan használod azt a tudást, van rengeteg "titok" amit elárul, és ezek tudatában sokkal könnyebb előre lendíteni a társ találást. Az alapok, amin az összes ott közölt gondolatmenet fekszik jók, mert azóta is azokkal a fogásokkal megtudtam mozdítani "esélytelen" nők fantáziáját felém. Az árát megéri!
2013. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!