Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehetne meghozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne meghozni a menstruácoómat? Vagy eggyáltalán van valami olyan szer? Tööb lent!

Figyelt kérdés
Még nem jött meg a menstruácimóm de már 15 éves vagyok anyukám el akar vinni nőgyógyászhoz de én nem akarom

2012. nov. 17. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:

semmivel sajnos. amúgy 16 éves korig normális, ha nem jön meg. utána kell orvoshoz fordulni :)


16/L

2012. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mondjuk a nőgyógyász tudna segíteni benne??
2012. nov. 17. 13:17
 3/7 A kérdező kommentje:
A lány osztálytársaim is szekálnak vele...És ez nagyon rosszul esik!!
2012. nov. 17. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaid nem normálisak, ha azért szekálnak, amiről nem tehetsz, márpedig arról nem tehetsz, hogy még nem menstruálsz, és ha 16 éves korodig sem jön meg, akkor mindenképpen orvoshoz kell menned! Más választásod NINCS!!!
2012. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az orvos nem tud valami hormongyógysezert felírni??
2012. nov. 17. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Ír fel az orvos gyógyszert de csak 16 éves korod után. Addig normális ha nem menstruálsz.
2012. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Emiatt ne aggódj, nekem 15 évesen jött meg. Ha még 16-17 évesen sem jönne meg, akkor go nőgyógyászhoz!
2012. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!