Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácoknak bejönnek az úszó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácoknak bejönnek az úszó lányok? (Nem sportolókra és versenyzőkre gondolok, hanem olyanokra, akik pl.4-szer járnak egy héten úszni)

Figyelt kérdés
köszönöm!!:)

2012. okt. 26. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen :)
2012. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért ne jönnének be? Felőlem futó vagy kajakozó is lehet. Szóval bejönnek :).
2012. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én komolyan, kifejezetten bukom az úszni tudó, úszni szerető lányokra. mert én is nagyon szeretek úszni... :$
2012. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretek úszni,és rokonszenves,ha sportol.Szóval tetszik..
2012. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Remélem még csak nemrég kezdted az úszást. Ha jót akarsz magadnak, akkor sürgősen abbahagyod. Eddig akit ismertem hogy tizenévesen úszott, felnőtt nő korára nagyon béna alkata lett. És ez nem vicc!
2012. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-ös te nem láttad az olimpián az úszónőket? Ès hogy a legszexibb olimpikon magyar és úszó?(nő)
2012. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kedves utolsó előtti, láttad már Jakabos Zsuzsit? Hát ő pedig aztán nagyon ott van:) Mit értesz "béna alak" alatt? Rám azt mondják, hogy vékony vagyok, pedig már lassan 14 éve úszom.
2012. okt. 26. 22:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek,mert a legtöbbjüknek olyan a testalkata mint egy férfinak.Engem taszít,hogy ha egy nőnek majdnem olyan széles válla van mint nekem.

21/F

2012. okt. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem férfias az úszónők alkata. szerintem szép.:) és női szemmel mondom..
2012. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Egyértelműen be.

Alapjáraton bejönnek a sportos csajok. Az olimpián is volt néhány szép sportoló nő.

Jakabos Zsuzsira meg csak annyit tudok mondani hogy : WOOOOW . <3

2012. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!