Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smárolás, csókolózás alapok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smárolás, csókolózás alapok? Tudom hogy jön magától most nem erre vagyok kíváncsi. Kérdések alul f

Figyelt kérdés

-Csókolózáskor, mikor a másik ajkát csókolod van e valami szabály hogy ki csókolja a felső ajkat, ki az alsót, hogy jön ki mennyire kell benyálazni az ajkaidat hogyan is kell ezt az egészet?


-Smároláskor hogyan dugod át a nyelved? Körözésen kívül milyen technikák vannak még?


+ az alapok így mind a kettőről?


Előre is köszönöm a válaszotokat, tudom vannak benne nagyon alapok ezeket csak azért kérdeztem meg hogy meggyőződjek róla tényleg úgy kell e...


Bunkó, csak átdugod a nyelved, hülye vagy, jön magától légyszíves mellőzni



2012. nov. 17. 13:48
 1/4 szaffi123 ***** válasza:
34%
xDDDDDDD
2012. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne ajtóstul menj a házba...először csak csókold meg , majd jöhet a nyelved, amit finoman használj,lassan, és szenvedélyesen...

próbálj ráhangolódni a partnerre, és akkor mindkettőtöknek tökéletes lesz

2012. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
össze éritetitek a szátokat útána finoman átdugod a nyelved össze érintetitek a nyelveteket de nem körözi úgy mint egy centrifuga :DD inkább úgy mintha egy fagyit nyaljál úgy csókolózz a lánnyal :DD remélem segítettem L
2012. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát gyerekek.. Ezért megéri idejönni.. Centrifuga xd


Nade ez úgy működik, hogy eltervezted, aztán úgysem az lesz ;)

És a centrifugás válaszoloval egyet értek ..

2012. nov. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!