Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek azokrol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek azokrol a lanyokrol akik ilyen pasival vannak?

Figyelt kérdés
Kopasz,kigyurt es szetvart. Keves ilyen parost latok, de akiket lattam( vagy nap mint nap talalkozom veluk mert kornyekbeliek) roluk nem a szokasos biztos a penzeert, van vele, vagy hogy idiota mind a ketto. Nektek mi a benyomasotok rola/rolluk?
2012. nov. 17. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

"rolLuk"??? :L és nem is érthető a fogalmazás :O

hát ha ostobának tűnnek, akkor unszimpatikusok, amúgy meg nem.

2012. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szerelem vak, így soha nem tudjuk, hogy ki ,miért éppen abba az emberbe szeret bele! Lehet hogy a kemény srác mögött egy nagyon aranyos, rendes fiú van, aki imádja a barátnőjét! És valószinuleg a barátnője is ezekert a tulajdonságokert szereti!
2012. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még ha gyps-nek néztek, akkor sem értem a kérdést.
2012. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azokról a lányokról nincs semilyen véleményem, nem mindegy, hogy ki kivel van együtt? Nekem nem az ideáljaim az ilyen férfiak, de ha valakinek igen, hát legyen vele boldog, nem látom mi ebben a probléma...
2012. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes:) nekem is ilyesmi párom van! kopasz kékszemű sportos testű( köznyelven kigyúrt) s egy közgáz diplomával. Akkor rólam mi a véleményed? Elég idióta kérdést tettél fel!Mellesleg sokan kedvelik a páromat mert egy kis mosolygós kedves barátságos pasi,aki kigyúrtsága ellenére mellesleg egy szerény intelligens művelt férfi.
2012. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én párom is "olyan"..emellett fantasztikus társ,a tenyerén hordoz,csodás szerető,jobb apja nem is lehetne a kislányunknak,főz!!! és imád engem!


Mi a véleményed rólam,vagy a benyomásod???

2012. nov. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!