Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Orsi kérdése:

Mi a véleményetek az olyan lányokról, nőkről akik egyedül is teljes mértékben jól érzik magukat? Hogy nincs szükségük párra, hogy teljes értékű életet tudjanak élni? Lányok, fiúk véleményére is egyaránt kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Ugyanaz, mint az ilyen férfiakról.

Hogy jól érzik magukat.

2012. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljes életet egyedül társ nélkül nem lehet élni.
2012. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mégis mi lenne? azt csinálnak ami jól esik nekik. én azokat nem tudom megérteni, akiknek kell valaki(kapcsolatfüggők), hogy teljes értékű életet tudjanak élni.
2012. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen ezzel egyetértek, mert engem is mindig ezzel a kérdéssel kínoznak, hogy mikor lesz már párom.
2012. nov. 10. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy magabiztos emberek akik tudják mit akarnak és nem megalkuvóak csupán a kényelem kedvéért.

Hogy fontosabb nekik a minőség a mennyiséggel szemben, csak olyannal elégszenek meg, aki megfelel az igényeiknek nem csupán valami pótlék vagy utánzat.

Hogy feltalálják magukat anélkül is hogy valaki mindig a háttérből ösztökélje őket.

Hogy nem uralkodnak el úgy rajtuk az ösztönök mint sok más illetőn mert hosszú ideig képesek meglenni szex nélkül.

Hogy az érzelmek helyett a józan eszüket is használják, mérlegelnek, mi nekik a jobb, az adott kapcsolat vagy az egyedüllét.

2012. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tökéletesen látod a dolgokat.
2012. nov. 10. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem érdekelt, hogy mi a környezetem véleménye a páromról, vagy a pártalanságomról.

Neked sem kellene ezzel foglalkozni, semmi közük hozzá, ha meg a véleményükre vagy kíváncsi, majd megkérdezed.

2012. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek magának kell eldöntenie, mi a jó neki. Nem vagyunk egyformák.
2012. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem őket.

Én férfi szintem vagyok ilyen. Egy ideig meg akartam felelni az igényeknek, a külső nyomásnak, és a látott mintának, de rájöttem, hogy nem hiányzik az életemből semmi.

Nincs szükségem egy kapcsolatra csak azért, hogy legyen, és mert ezt reklámozzák...


Ugyanígy nem veszek kólát, vagy cigit, nem kajálok a McDonald's-ban, mert nincs rá szükségem, hiába reklámozzák.


Sokan attól várják a megváltást, a messiást, hogy párt találnak, de ez nem segít rajtuk. A problémáik megmaradnak. Olyannak, akinek napi szinten elfoglaltsága van, stb. Mindene megvan, vannak barátai, annak fiatalon 30-35 éves koráig felesleges egy kapcsolatba belemenni. Utána már más lesz az ember értékrendje, az életfelfogása, és a háttere.

2012. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és nekem még sohasem volt barátnő és nem is vágyok rá. Nem vagyok bu@i mert azért érdekelnek a csajok, de nem fogok járni senkivel. Mos őszintén, naponta van a híradóban hogy meggyilkolták egymást a családtagok stb, meg hogy nincsen pénzük, eltartani 5 gyereket stb... Ez a nagy stressz tesz rá igazán az emberre. Ha egyedül él valaki, akkor a pénzt amit megkeres elköltheti amire akarja, mehet világot látni, és mire bejárja az egész földet megismerkedett minden hellyel meg ilyenekkel addigra elfog telni majd 30 év. Szerintem ez az élet. Egyszer élünk akkor legalább ismerjük meg a bolygónkat ahol élünk, hogy jó élményekkel távozhassunk majd el a másvilágra amikor meghalunk. HA egy kapcsolatban lennék akkor ez ne valósulna meg. Hanem ugyanúgy ebbe a bezárt panelben kellene tölteni az éveket, és ettől bolundul meg igazán az ember. 19/f
2012. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!