Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan veletek, hogy a fiú túl tökéletesnek tűnt?

Figyelt kérdés

Hogy azt gondoltátok, hogy ez biztosan nem lehet, és csak jól álcázza a hibáit, vagy még nem derült ki, és inkább nem bíztok meg benne készen állva a meglepetésre, vagy esetleg úgy gondoltátok, hogy nem vagytok elég jók hozzá?


Tehát vegyünk mondjuk egy jóképű, ápolt húszas évei végén járó srácot magas fizetéssel, magas beosztással, és jó fej, barátságos veletek. Ilyen esetben felmerülne bennetek a fenti gondolat?


2012. nov. 17. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
hát.. mindenikek vannak hibái..
2012. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt egy parszor. Aztan megismertem oket kozelebbrol. :)

Amit leirtal az mondjuk nekem meg messze van a tokeletestol. :)

2012. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy jól keres, jól néz ki, és barátságos, számomra még távolról sem tökéletes az illető. Illetve nem ezektől lesz az.

A páromat ellenben a kapcsolatunk elején én is túl tökéletesnek gondoltam, mert hihetetlenül kedves, önzetlen, jóindulatú, és gondoskodó. Nem tudtam elhinni, hogy valaki tényleg ilyen jó személyiséggel rendelkezhet, de az évek alatt bebizonyosodott, hogy ő valóban ilyen, és nem csak átmenetinek játszotta meg magát.

2012. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amit itt felsoroltál közel se tökéletes, inkább csak úgy nevezném hogy nagyjából partiképes. Én magam soha nem éltem ilyen érzéssel hogy hűha ez tökéletes!mert minden embernek vannak hibái ami itt ott idővel kibukik,ami természetes is. Tehát nincs ilyen legalábbis nálam hogy tökéletes. Inkább úgy fogalmaznék megtaláltam az életem részét, amihez persze idő kell hogy kiderüljön, s ez független a pénztől, anyagiaktól, beosztástól s egyéb mástól.
2012. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az igen, ez a nagyjából partiképes? Igaz, hogy nem írtam többet, azt hittem ennyiből is érthető milyen férfire gondoltam.


Mindazonáltal ez egy új kérdés feltevésére ösztönöz.

2012. nov. 17. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!