Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Lányok! Mi volt a legdurv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Mi volt a legdurvább hazugságotok, azért hogy lefeküdjetek valakivel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha rá gondolok még most is vegyes érzelmekkel gondolok rá. Egyrészt majd megszakadok a röhögéstől, másrészt marhára bűntudatom van...


Nos a hölgy szőke volt. Tényleg. (nem általánosítok, de a csaj belül is az volt) Egy zártkörű rendezvényre voltam hivatalos, ahol is találkoztam ezzel a hölggyel. A sztori nagyjából az volt, hogy én vagyok Gattyán Gy. nagyobbik fia, és munkatársat keresek a cégbe. Róla nem nagyon esett szó, a beszélgetés nem volt az erőssége, ellenben mással. Nos kb 1 órás szájtépés után (meg 1 martini után) kötélnek állt, és felmentünk az egyik szobába... Aztán elhúztam.

2012. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Utálom a hazugságot!

különben is csak a párommal feküdnék le, neki meg ezért nem kellene hazudnom, hiszen hazugság nélkül is mindig erre vár.

2012. nov. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 menta34 ***** válasza:
Ezt a licitet első körben buktam. Sajna arra gerjedek ha az kell, ami és aki vagyok :)
2012. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2: És akkor mégis mi az isten késztetett arra, hogy ezt megírd?


Legdurvább hazugság amit beadtunk csajoknak nem feltétlen a szexről szólt, bár az lett belőle természetesen. Szóval végzős gimnazistaként egy haverommal elmentünk bulizni, ő meg ilyen öreges bőrkabátot vett fel, meg szakálla is volt akkor, azzal cseszegettem egész este, hogy kinéz vagy 45-nek. Ennek az lett a vége, hogy két 24-25 éves csajnak beadtuk, hogy ő 30, én meg talán 24-et mondtam magamról.


Majd megszakadtam a röhögéstől, mikor szex után az ágyban elmondtam a csajnak, hogy bár a barátnője most azt hiszi hogy egy 30 éves érett palit vitt haza, valójában csak egy 18 gimnazistát.

2012. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

9:50 Te belebetegednél, ha valakit nem tudnál kritizálni?

Egyébként, ha valakit hazugsággal az ágyba lehet vinni, azt csak vigyétek. Meg is érdemlitek. Egyebet sem.

2012. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 10:07: tévedsz! Akit hazugsággal ágyba lehet vinni, az a legtöbb esetben naiv, azaz szeretné elhinni, hogy igaz amit hall. Bízik a "beszélőben". Így nem azt minősíti a hazugság, aki elhiszi hanem aki mondja....

S így

1) teljesen mindegy mennyire "szőke" a csaj kívül-belül. 2) Valószínűleg az hazudik ilyen céllal, aki másképp nem ér célt.

2012. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5: Egyáltalán nem kritizálok mindenkit, de őszintén nem értem mi vitt rá, hogy egy tőled ennyire idegen témához hozzászólj valamit, ami nem is válasz a kérdésre.
2012. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát azért azt is minősíti, aki feltétel nélkül hisz.
2012. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!